چگونه از هداياي تبليغاتي درست استفاده كنيم قسمت اول

هداياي تبليغاتي پديده جاويد چيزهايي هستند كه بسياري از كسب و كارها از آنها استفاده مي‌كنند، اما تعداد كمي از آنها به طور موثر از اين موارد بازاريابي استفاده مي‌كنند. من يك كيف پر از خودكار در هنگام رفتن به كنفرانس دارم، اما به ندرت اين كار را انجام مي‌دهم و آنرا با خود مي‌برم، معمولا از يك يا دو خودكار تبليغاتي مرغوب براي يادداشت برداري استفاده مي‌كنم. به احتمال زياد شما هم با نتايج مشابه سر و كار داشته باشيد.
چند فاكتور كليدي در توليد هداياي تبليغاتي نفيس پديده جاويد وجود دارد.
۱. به مردم چيزي بدهيد كه آن‌ها مي‌خواهند!
۲. فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!
۳. هداياي تبليغاتي را به درستي طراحي كنيد!
۴. هدف قرار دادن كيفيت مهم‌تر از تعداد است!
 
۱.) چيزي را به مردم بدهيد كه آنها نياز دارند!
وقتي به نمايشگاه‌هاي تجاري مي‌روم، من اغلب با تعداد زيادي پوستر تبليغاتي، صدها برچسب و ديگر چيزهايي كه نياز ندارم و هرگز از آن استفاده نمي‌كنم، بيرون مي‌آيم. نه تنها بازاريابي بي‌اثر انجام شده بلكه همه آنها دور انداخته خواهد شد.
بهترين هداياي تبليغاتي ، آن‌هايي هستند كه هر روز از آن استفاده مي‌شود. پدهاي يادداشت، خودكار تبليغاتي و تي شرت تبليغاتي موثرترين هداياي تبليغاتي براي اغلب كسب و كارها هستند. مردم به آنها نياز دارند، هر روز از آنها استفاده مي‌كنند، و نسبتا ارزان هستند. مگر اينكه شما چيزي بسيار منحصر به فرد داشته باشيد كه مردم اغلب از آن استفاده كنند، يا شما بودجه‌اي داريد كه به شما اجازه مي‌دهد تا محصولات الكترونيكي مثل فلش مموري تبليغاتي ، خودكارهاي لوكس، هداياي چرمي و يا پاوربانك تبليغاتي بخريد و از آنها استفاده كنيد.
حس مشترك در ارتباط بر قرار كردن با محصول نقشي اساسي ايفا مي‌كند. اگر چيزي مي‌فروشيد كه به نگهداري و يا تداركات نياز داشته باشد، دقت كنيد كه از هداياي تبليغاتي استفاده كنيد كه اطلاعات شما را بر روي خود داشته باشد و اين اطلاعات مي‌تواند به راحتي افراد را ترغيب به تماس با شما كنند.
۲.) فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!  
زماني كه بيست هزار خودكار مزخرف كه يك بار قبل از اينكه جوهر پس بدهد مي‌تواند بنويسد و يا كار نمي‌كند را خريداري مي‌كنيد، كسب‌وكار شما را به شيوه‌اي مثبت تبليغ نمي‌كند. همانند كارمندان، هداياي تبليغاتي نماينده مستقيم شما هستند. مطمئن شويد كه آنها را به كيفيت و ارزش مرتبط مي‌كنند و نه به ارزاني.
شما نيازي به خريد يك هديه تبليغاتي ارزان قيمت براي هر مشتري نداريد (اگر محصولات گرانقيمت را نمي‌فروشيد، اين ممكن است ايده بدي نباشد)، اما دقت كنيد كه چيزي را به عنوان هديه تبليغاتي عرضه كنيد كه مشتري شما مي‌خواهد از آن استفاده كند. اگر كسي مي‌خواست يك قلم به شما بدهد و تصميم آنها اين باشد كه با ديدن اين هداياي تبليغاتي شما آنها را به خاطر آن، به ياد بياوريد، بايد يك نمونه از هداياي تبليغاتي را انتخاب كند كه كارآيي لازم را داشته باشد تا خاطره خوبي بجا بگذارد. تي شرت، كلاه يا شايد يك خودكار تبليغاتي با كيفيت مي‌تواند اين تأثير را براي افراد داشته باشد.
هداياي تبليغاتي مانند خودكار به عنوان مثال، بايد آن نوع خودكاري را بخريد كه مردم در صورت از دست دادن آن، ناراحت شوند. خودكارهايي كه بر روي بيشتر سطوح به خوبي مي‌نويسند، لكه‌دار نمي‌شوند و داراي احساس خوب در دست شما باشند از اين موارد هستند. شما مي‌خواهيد انواع هداياي تبليغاتي را كه مشتري از آن بهتر استفاده مي‌كند را ارائه دهيد. به اين ترتيب، وقتي به دنبال خودكار مي‌گردند، اول به دنبال خودكار شما مي‌گردند. 
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي براي شما كار خواهند كرد قسمت دو

قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي جالب


البته، نمي توان فراموش كرد كه رنگ كردن با اين قلم‌هاي رنگي كه شما به عنوان هديه تبليغاتي به افراد مي‌دهيد همچنين يك فعاليت سرگرم‌كننده است كه اغلب با دلايل تفريحي درگير مي‌شود. اين به اين معني است كه حتي اگر كسب‌وكار شما در يك ميدان رقابت قرار ندارد، ممكن است قلم‌هاي رنگي انتخاب خوبي براي اتصال با حس سرگرمي و خلاقيت افراد هدف شما باشند و بتواند به عنوان يك هديه تبليغاتي محبوب عمل كند.
قلم‌هاي رنگي به خوبي به عنوان هداياي تبليغاتي عمل مي‌كنند، چرا كه آنها به عنوان تبليغات آشكار شناخته نمي‌شوند. در حالي كه خودكار تبليغاتي و يا كيف‌هاي رنگي مارك دار براي به نمايش گذاشتن لوگو عالي كار مي‌كنند، مشتريان مي‌دانند كه اين هدف اصلي آنهاست. با انتخاب قلم رنگي، در حالي كه با افتخار اعتبار خود را به نمايش مي‌گذاريد، به هدف خود نيز خدمت مي‌كنيد. اين نشان مي‌دهد كه شما يك نشان تجاري هستيد كه دوست دارد افراد لذت ببرند و اين كار باعث جلب توجه بيشتر اشخاص به نام تجاري شما شده و سود شركت شما بالا خواهد رفت.

برندهاي هنري به طور خاص بايد پتانسيل نهفته در قلم رنگي، مداد و لوازم هنري را جدي بگيرند. اگر، براي مثال، شما يك شركت طراحي گرافيكي هستيد، چرا بعد از آماده كردن درخواست مشتري آنرا همراه با يك مجموعه از قلم‌هايي با رنگ‌هاي جذاب، ارسال نكنيد؟ آنها تشويق خواهند شد كه از اين قلم‌ها براي خلق كردن يك ايده جديد استفاده كنند و اين هديه تبليغاتي واقعا خلاقيت و استعداد شما را در اين فرآيند نشان مي‌دهد، و آنها را تشويق مي‌كند كه از شما براي نيازهاي بعدي خود استفاده كنند.

قلم‌هاي رنگي موارد كاربردي، كم‌هزينه و خلاقانه


همچنين فوايد بي شماري براي استفاده از قلم رنگي به عنوان هديه تبليغاتي وجود دارد. اين هداياي تبليغاتي ارزان و كم‌هزينه هستند، با اين حال مزاياي زيادي در درك اشخاص از برند و نشان هويت تجاري شما ارائه مي‌كنند. يك بسته قلم رنگي ممكن است به راحتي با لوگوي شركت شما، رنگ‌ها و شعار شما هماهنگ شده و تصوير شركت شما را در ذهن گيرنده پايدار كند.

قلم‌هاي رنگي نيز قابليت عمل به عنوان هديه تبليغاتي با قابليت ديد بالا را دارند. اين عمدتا ناشي از عملكرد آنها است. از قلم‌هاي رنگي ممكن است در طيف گسترده‌اي از عملكردها استفاده شود، برخي از افراد از آنها براي برجسته كردن نكات مهم در يك جلسه بزرگ استفاده مي‌كند، يا يك دانش‌آموز از آنها براي بازبيني استفاده مي‌كند. بسياري از اين سناريوها، سطح بالايي از توجه را نسبت به نام برند شما دارند، به اين معني كه گروه‌هاي بزرگ ممكن است نام تجاري شما را ببينند و از خدمات و محصولات شما براي اهداف خود استفاده كنند.

هم چنين خودكار تبليغاتي و قلم‌هاي رنگي در ارتباط خود با زمان و خانواده، منحصر به فرد هستند. اگر چه خودكار و قلم‌هاي رنگي كه به شكل مختلف هستند ممكن است در ملاء عام به كار روند، اما مي‌توانند در اين زمينه كه دريافت كنندگان واقعا با آنها احساس آشنايي مي‌كنند، باعث شود از آنها استفاده كنند. مادري كه داراي فرزند است، تصوير آنها را با قلم‌هاي رنگي شما ترسيم مي‌كند، اغلب باعث خواهد شد يك ارتباط ناخودآگاه بين برند شما و لحظات خوب خانواده ايجاد كند، در نتيجه شهرت برند شما را به عنوان يك ارائه دهنده خدمات، محكم مي‌كند. اين به خصوص براي كسب و كارهاي خانواده محور قدرتمند عمل خواهد كرد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي براي شما كار خواهند كرد قسمت يك

هديه تبليغاتي مي‌تواند به شكل‌هاي مختلفي باشد و يكي از آنها قلم‌هاي رنگي است. در چند سال گذشته، رنگ آميزي به عنوان سرگرمي اصلي بچه‌ها بوده و اين روزها در حال تبديل شدن به يكي از محبوب‌ترين سرگرمي‌ها براي بزرگسالان در سراسر دنيا شده است. اين توسعه منجر به تمركز بر روي زمان استراحت اشخاص، تشويق افراد به رنگ آميزي براي كم كردن از فشار كار براي انجام كاري خلاقانه و درماني شد.
با اين حال، رشد در كتاب‌هاي رنگ‌ آميزي بزرگسالان يك فرصت واقعي براي كسب و كارهايي فراهم مي‌كند كه به دنبال روشي منحصر به فرد براي كسب نام تجاري خود هستند كه هزاران مشتري آن را خواهند ديد. قلم‌هاي رنگي تبليغاتي مي‌توانند تاثير واقعي با مشتريان و كارمندان به طور يكسان داشته باشند .

چرا از قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي استفاده كنيم


به نظر مي‌رسد كه قلم‌هاي رنگي تبليغاتي ممكن است به عنوان انتخابي آشكار براي هداياي تبليغاتي نفيس به نظر برسند، بسياري از كسب و كارها مي‌توانند با ارائه اين هديه تبليغاتي به مشتريان يا كارمندان از مزاياي آن بهره‌مند شوند. البته اين مساله تا حدودي بستگي به نوع كسب و كاري دارد كه شما در آن شركت مي‌كنيد و اينكه مخاطبين‌تان چه كساني هستند.
به عنوان مثال، شركت‌هايي كه خدمات را به مردم ارائه مي‌كنند، چه در زمينه مراقبت‌هاي بهداشتي خصوصي، چه در زمينه بهداشت رواني و چه محصولات بهداشتي، ممكن است آرزو داشته باشند كه محصولات رنگي را به مشتريان ارائه دهند، با فلسفه موقعيت‌يابي كسب‌وكار به عنوان يك منبع پشتيبان براي كاهش استرس در زندگي روزمره مشتري.

قلم‌هاي رنگي براي آرامش ذهني


امروزه، ارتباط اصلي با قلم‌هاي رنگي در ميان بزرگسالان به خاطر تمركز حواس است. به گزارش گاردين، بزرگسالاني كه طرفدار رنگ آميزي هستند از رنگ كردن براي سرگرمي به عنوان يك ابزار آرام‌بخش براي بيان خلاقيت و خروج از دنياي مدرن و ماشيني استفاده مي‌كنند .
در حقيقت، تحقيقات انجام‌شده توسط استادان روانشناسي در دانشگاه‌ها، حاكي از آن است كه دستاوردهاي مشخصي در سلامت رواني براي بزرگسالان وجود دارد كه به مدت ۱۰ دقيقه در روز به رنگ‌آميزي مشغول مي‌شوند. اين مطالعه نتيجه‌گيري مي‌كند:

شركت كنندگان در رنگ‌آميزي به ميزان قابل‌توجهي از علايم افسردگي و اضطراب آنها پس از اين كار كاسته شده و بعد از آن آرامش بيشتري داشته‌اند. ما نتيجه مي‌گيريم كه رنگ‌آميزي روزانه مي‌تواند برخي پيامدهاي رواني منفي را بهبود بخشد و ممكن است ابزاري موثر، ارزان و بسيار مفيد براي بسياري از افراد فراهم كند .
به خاطر اين مفاهيم ضمني، قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي به موقع و موثر براي عرضه به مشتريان و كارمندان براي نشان دادن تعهد شركت به رفاه آنها هستند. به عنوان مثال، يك شركت بازاريابي ممكن است تصميم بگيرد كه قلم‌هاي رنگي سفارشي به عنوان هديه تبليغاتي به مشتريان رده‌بالا در جلسات، يا حتي كارمندان شركت، بدهد تا به كاهش استرس آنها كمك كند. اين نشان مي‌دهد كه اين شركت به سلامت عاطفي اطرافيان خود اهميت مي‌دهد و اين هديه تبليغاتي به پرورش شهرت شما به عنوان يك كسب و كار اخلاقي كمك مي‌كند.

قلم‌هاي رنگي سفارشي از پديده جاويد


گزينه‌هاي بي شماري براي انتخاب هديه تبليغاتي مناسب كسب و كار و برند شما در پديده جاويد وجود دارد كه مي‌توانيد بسته به نوع فعاليت و يا اهداف بازاريابي خود از بين آنها براي گسترش نام برند شركت خود استفاده كنيد. انواع مختلفي از هداياي تبليغاتي ارزان با كيفيت بالا و قيمت مناسب براي كمپين تبليغاتي شما را پديده جاويد ارائه خواهد كرد تا بتوانيد بوسيله آنها نام تجاربي خود را در بين مشتريان خود مطرح كنيد و آنها باعث شوند اعتماد افراد به برند شما جلب شود و از خدمات و محصولات شما بخواهند استفاده كنند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۱۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خودكارها و نوشت افزارها

اگر به دنبال خودكار تبليغاتي و نوشت افزار سفارشي براي دفتركار، شركت، رويدادها و نمايشگاه‌هاي تجاري خود هستيد، ما طيف وسيعي از خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي مختلف را براي نيازهاي شما داريم. ما مي توانيم همه نيازهاي شما را از خودكار‌هاي پلاستيكي و يا خودكار‌هاي سفارشي فلزي گرفته تا كيت مداد و هايلايت را به شما عرضه كنيم. ما سبك، رنگ و طراحي را متناسب با بودجه شما ارائه مي‌دهيم بنابراين سفارش شما مطمئنا منحصر به فرد و خاص خواهد بود! شما مطمئنا طراحي مورد نظر براي خودكار را براي كسب و كار كوچك يا بزرگ خود در فروشگاه هداياي تبليغاتي آنلاين پديده جاويد پيدا خواهيد كرد. محصولات ما به گونه‌اي ساخته شده‌اند تا شركت و يا سازمان شما را توسعه دهند و شما را در معرض ديد افرادي كه به دنبال جلب توجه آنها هستيد قرار مي‌دهند.

محصولات ما در سبك‌هاي مختلفي عرضه مي‌شوند و مي‌توانيد از آنها به عنوان هديه در نمايشگاه‌ها، رويدادها و يا كسب و كارهاي تبليغاتي خود استفاده كنيد. اضافه كردن لوگوي شركت شما بر روي آنها مانند يك تبليغات پويا عمل مي‌كند، تبليغاتي كه به طور مداوم در معرض ديد قرار دارند. با ارائه يك ابزار عملي كه مشتريان فعلي و آينده شما هر روز از آن استفاده مي‌كنند، خودكار‌هاي تبليغاتي و ساير نوشت افزارها يكي از موثرترين ابزارها براي بهبود تصوير كسب و كار شما هستند. شما به دنبال يك خودكار هستيد كه متناسب با نيازهاي كسب و كارتان باشد و فروشگاه ما طيف وسيعي از خودكارهاي با كيفيت و ديگر نوشت افزارها را براي نشان دادن سبك و طراحي شما ارائه مي‌دهد.

اگر شما در حال تلاش براي ارتقاي تصوير يك شركت يا سازمان با بودجه محدود هستيد، اين احتمالا بهترين راه براي تبليغ نام تجاري شما در جامعه است. هنگامي كه شما هداياي تبليغاتي نفيس مرتبط با كسب و كار يا اطلاعات مربوط به رويدادهاي تجاري خود را به مشتريان يا شركت كنندگان عرضه مي‌كنيد، به آنها يك ابزار فيزيكي ارائه مي‌دهيد تا توسط آن كسب و كار يا سازمان شما را به ياد بياورند. اين موارد به طور بالقوه مي‌تواند توجه مشتريان شما را به خدمات شركت شما كه تجربه فوق العاده‌اي از آن داشته‌اند جلب كنيد كه به آنها اين امكان را مي‌دهد حتي خدمات شما را به ديگران توصيه كنند. خودكارها و نوشت افزارهاي سفارشي لوگودار به طور ثابت يادآور كسب و كار شما هستند. اين ابزارهاي مارك دار اغلب بين افراد و كسب و كارهاي مختلف دست به دست مي‌شوند و يك مسير طولاني براي افزايش آگاهي از نام تجاري شما را طي مي‌كنند؛ و بهترين بخش در مورد اين روش اين است كه شما مي‌توانيد اطلاعات زيادي را بدون اينكه حتي يك كلمه صحبت كنيد، انتقال دهيد.

اگر شما يك سازمان هستيد كه مي‌خواهيد هويت شركت خود را گسترش دهيد و يا يك كسب و كار جديد ايجاد كنيد، خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي ساده يك روش موثر و كم هزينه تبليغاتي هستند. هداياي تبليغاتي ارزان يك راه قابل اعتماد و كم هزينه براي جلب توجه افرادي هستند كه ممكن است پيام شما را به سادگي ناديده بگيرند. قرار دادن لوگوي سفارشي شركت شما بر روي محصولات تبليغاتي، جايگزين مناسبي براي صرف هزينه در تبليغاتي است و شما را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند!
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۹:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |