چگونه از هداياي تبليغاتي درست استفاده كنيم قسمت دوم

۳.) هداياي تبليغاتي را به درستي طراحي كنيد!

مانند يك وب سايت خوب، برند و اطلاعات شما در مورد هداياي تبليغاتي پديده جاويد بايد سازمان‌يافته و قابل استفاده باشد. شما احتمالا نمي‌توانيد كل آدرس خود را روي يك خودكار قرار دهيد. 

بعضي اوقات حتي نمي‌توانيد لوگوي خود را روي آنها قرار دهيد. دقت كنيد كه نام تجاري و يا لوگو به طور واضح روي آنها چاپ شده باشد و حتي بيشتر مطمئن شويد كه وب سايت شما نيز در آنجا قرار دارد. 

اگر نياز داريد لوگو را كوچك كنيد، اما سعي كنيد يك علامت تجاري متمايز و آدرس وب سايت‌تان را حتي با كوچك‌ترين محصول تبليغ كنيد. بر روي دفترچه‌هاي يادداشت، اطلاعات و لوگو بايد در هر صفحه باشد، اما هنوز بايد اجازه استفاده از محصول را بدهد و فضاي زيادي را اشغال نكند. 

يك روش موثر براي انجام آن، قرار دادن لوگو بصورت كم رنگ در وسط هر صفحه و وب سايت و شماره موبايل در پايين هر صفحه است. لوگو بايد حدود ۸۰ درصد شفاف باشد و متن در حدود ۶۰ درصد باشد.

بايد كاملا مطمئن باشيد كه اطلاعات شما بسيار واضح و حرفه‌اي باشد. 

از لوگو مبتني بر بردار براي چاپ استفاده كنيد. ديگر تصاوير بر پايه پيكسل براي وب و كامپيوتر هستند و هرگز نبايد براي چاپ به كار روند. اگر نياز داريد، يك طراح گرافيكي را استخدام كنيد تا لوگو را به فرمت برداري تبديل كند. 

دقت كنيد كه قلم‌هاي خوانا را انتخاب كنيد كه به راحتي قابل خواندن باشند.

4.) هدف قرار دادن كيفيت مهم‌تر از تعداد است!

دو گروه وجود دارند كه بايد به آنها هداياي تبليغاتي نفيس بدهيد. اولي، مشتريان فعلي شماست كه به احتمال زياد بازديدهاي مكرر را انجام مي‌دهند. دومي آنان كه مشتريان شما نيستند، اين افراد ممكن است در آينده از شما خريد كنند. 

هر كسي نمي‌خواهد از شما خريد كند، شما بايد پتانسيل خود را به حداكثر برسانيد و اين هداياي تبليغاتي را براي افراد نادرست ارسال نكنيد. 

تنها در صورتي كه برند شما قوي باشد، براي گسترش نام برند از هداياي تبليغاتي براي تمام افراد استفاده كنيد، در غير اينصورت تنها پول خود را از دست خواهيد داد.

در واقع، تشخيص اينكه چه كساني افراد هدف شما هستند، مي‌تواند مشكل باشد. براي تشخيص مشتريان، شما مي‌توانيد از برنامه‌هاي تجزيه و تحليل وب براي پيدا كردن هويت مشتريان خود استفاده كنيد. 

شما مي‌توانيد ميزان جستجوي افراد را براي هداياي تبليغاتي خريداري‌شده، مكان جستجو و غيره را پيدا كنيد. مي‌توانيد هداياي تبليغاتي خاص خود را به مشترياني ارسال كنيد كه خريدهاي مشابه را انجام مي‌دهند، و به موضوع كسب و كار شما علاقه‌مند هستند. همچنين از عقل سليم استفاده كنيد. 

اگر كسي يك محصولي را خريداري كند كه نياز به نگهداري و يا لوازم اضافي دارد و شما اين خدمات پس از فروش و يا لوازم اضافه را ارائه مي‌دهيد، دقت كنيد كه هداياي تبليغاتي شما بدست اين افراد برسد. 

اگر كسي حتي يك‌بار خريد داشته باشد، حتما آنها را نيز در نظر بگيريد. اگر آنها سفارش دوم را انجام دهند، احتمال دارد كه سفارش سومي هم داشته باشند.

در نمايشگاه‌هاي تجاري انجام تبليغات به اين دليل دشوار است كه خدمات و محصولات مشابه شما زياد است و برجسته كردن محصول شما و هدف قرار دادن آنها توسط افراد تقريبا غير ممكن خواهد بود. 

در اين حالت، بايد تنها نشان تجاري انتخابي را هدف قرار دهيد و هداياي تبليغاتي كاربردي را ارائه دهيد. چيزي كه بسياري از صاحبين كسب‌وكار به آن توجه نمي‌كنند، اندازه نمايشگاه تجاري است. 

هر چه اين رويداد بزرگ‌تر باشد، احتمال كمتري وجود دارد كه كسي شما را اگر يك شركت كوچك باشيد به ياد داشته باشد. نمايش‌هاي تجاري كوچك مي‌توانند به طور قابل‌توجهي با ارزش‌تر براي شركت‌هاي كوچك باشند.

مهم‌ترين چيزي كه بايد به ياد داشته باشيد اين است كه عرضه هداياي تبليغاتي به هر فرد، باعث از دست رفتن پول شما مي‌شود. 

اما ارائه دادن اين هداياي تبليغاتي به افراد درست، فروش شما را افزايش خواهد داد و خيلي بيشتر از آنچه هزينه كرده‌ايد سود خواهد داشت.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چگونه از هداياي تبليغاتي درست استفاده كنيم قسمت اول

هداياي تبليغاتي پديده جاويد چيزهايي هستند كه بسياري از كسب و كارها از آنها استفاده مي‌كنند، اما تعداد كمي از آنها به طور موثر از اين موارد بازاريابي استفاده مي‌كنند. من يك كيف پر از خودكار در هنگام رفتن به كنفرانس دارم، اما به ندرت اين كار را انجام مي‌دهم و آنرا با خود مي‌برم، معمولا از يك يا دو خودكار تبليغاتي مرغوب براي يادداشت برداري استفاده مي‌كنم. به احتمال زياد شما هم با نتايج مشابه سر و كار داشته باشيد.
چند فاكتور كليدي در توليد هداياي تبليغاتي نفيس پديده جاويد وجود دارد.
۱. به مردم چيزي بدهيد كه آن‌ها مي‌خواهند!
۲. فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!
۳. هداياي تبليغاتي را به درستي طراحي كنيد!
۴. هدف قرار دادن كيفيت مهم‌تر از تعداد است!
 
۱.) چيزي را به مردم بدهيد كه آنها نياز دارند!
وقتي به نمايشگاه‌هاي تجاري مي‌روم، من اغلب با تعداد زيادي پوستر تبليغاتي، صدها برچسب و ديگر چيزهايي كه نياز ندارم و هرگز از آن استفاده نمي‌كنم، بيرون مي‌آيم. نه تنها بازاريابي بي‌اثر انجام شده بلكه همه آنها دور انداخته خواهد شد.
بهترين هداياي تبليغاتي ، آن‌هايي هستند كه هر روز از آن استفاده مي‌شود. پدهاي يادداشت، خودكار تبليغاتي و تي شرت تبليغاتي موثرترين هداياي تبليغاتي براي اغلب كسب و كارها هستند. مردم به آنها نياز دارند، هر روز از آنها استفاده مي‌كنند، و نسبتا ارزان هستند. مگر اينكه شما چيزي بسيار منحصر به فرد داشته باشيد كه مردم اغلب از آن استفاده كنند، يا شما بودجه‌اي داريد كه به شما اجازه مي‌دهد تا محصولات الكترونيكي مثل فلش مموري تبليغاتي ، خودكارهاي لوكس، هداياي چرمي و يا پاوربانك تبليغاتي بخريد و از آنها استفاده كنيد.
حس مشترك در ارتباط بر قرار كردن با محصول نقشي اساسي ايفا مي‌كند. اگر چيزي مي‌فروشيد كه به نگهداري و يا تداركات نياز داشته باشد، دقت كنيد كه از هداياي تبليغاتي استفاده كنيد كه اطلاعات شما را بر روي خود داشته باشد و اين اطلاعات مي‌تواند به راحتي افراد را ترغيب به تماس با شما كنند.
۲.) فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!  
زماني كه بيست هزار خودكار مزخرف كه يك بار قبل از اينكه جوهر پس بدهد مي‌تواند بنويسد و يا كار نمي‌كند را خريداري مي‌كنيد، كسب‌وكار شما را به شيوه‌اي مثبت تبليغ نمي‌كند. همانند كارمندان، هداياي تبليغاتي نماينده مستقيم شما هستند. مطمئن شويد كه آنها را به كيفيت و ارزش مرتبط مي‌كنند و نه به ارزاني.
شما نيازي به خريد يك هديه تبليغاتي ارزان قيمت براي هر مشتري نداريد (اگر محصولات گرانقيمت را نمي‌فروشيد، اين ممكن است ايده بدي نباشد)، اما دقت كنيد كه چيزي را به عنوان هديه تبليغاتي عرضه كنيد كه مشتري شما مي‌خواهد از آن استفاده كند. اگر كسي مي‌خواست يك قلم به شما بدهد و تصميم آنها اين باشد كه با ديدن اين هداياي تبليغاتي شما آنها را به خاطر آن، به ياد بياوريد، بايد يك نمونه از هداياي تبليغاتي را انتخاب كند كه كارآيي لازم را داشته باشد تا خاطره خوبي بجا بگذارد. تي شرت، كلاه يا شايد يك خودكار تبليغاتي با كيفيت مي‌تواند اين تأثير را براي افراد داشته باشد.
هداياي تبليغاتي مانند خودكار به عنوان مثال، بايد آن نوع خودكاري را بخريد كه مردم در صورت از دست دادن آن، ناراحت شوند. خودكارهايي كه بر روي بيشتر سطوح به خوبي مي‌نويسند، لكه‌دار نمي‌شوند و داراي احساس خوب در دست شما باشند از اين موارد هستند. شما مي‌خواهيد انواع هداياي تبليغاتي را كه مشتري از آن بهتر استفاده مي‌كند را ارائه دهيد. به اين ترتيب، وقتي به دنبال خودكار مي‌گردند، اول به دنبال خودكار شما مي‌گردند. 
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي براي شما كار خواهند كرد قسمت دو

قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي جالب


البته، نمي توان فراموش كرد كه رنگ كردن با اين قلم‌هاي رنگي كه شما به عنوان هديه تبليغاتي به افراد مي‌دهيد همچنين يك فعاليت سرگرم‌كننده است كه اغلب با دلايل تفريحي درگير مي‌شود. اين به اين معني است كه حتي اگر كسب‌وكار شما در يك ميدان رقابت قرار ندارد، ممكن است قلم‌هاي رنگي انتخاب خوبي براي اتصال با حس سرگرمي و خلاقيت افراد هدف شما باشند و بتواند به عنوان يك هديه تبليغاتي محبوب عمل كند.
قلم‌هاي رنگي به خوبي به عنوان هداياي تبليغاتي عمل مي‌كنند، چرا كه آنها به عنوان تبليغات آشكار شناخته نمي‌شوند. در حالي كه خودكار تبليغاتي و يا كيف‌هاي رنگي مارك دار براي به نمايش گذاشتن لوگو عالي كار مي‌كنند، مشتريان مي‌دانند كه اين هدف اصلي آنهاست. با انتخاب قلم رنگي، در حالي كه با افتخار اعتبار خود را به نمايش مي‌گذاريد، به هدف خود نيز خدمت مي‌كنيد. اين نشان مي‌دهد كه شما يك نشان تجاري هستيد كه دوست دارد افراد لذت ببرند و اين كار باعث جلب توجه بيشتر اشخاص به نام تجاري شما شده و سود شركت شما بالا خواهد رفت.

برندهاي هنري به طور خاص بايد پتانسيل نهفته در قلم رنگي، مداد و لوازم هنري را جدي بگيرند. اگر، براي مثال، شما يك شركت طراحي گرافيكي هستيد، چرا بعد از آماده كردن درخواست مشتري آنرا همراه با يك مجموعه از قلم‌هايي با رنگ‌هاي جذاب، ارسال نكنيد؟ آنها تشويق خواهند شد كه از اين قلم‌ها براي خلق كردن يك ايده جديد استفاده كنند و اين هديه تبليغاتي واقعا خلاقيت و استعداد شما را در اين فرآيند نشان مي‌دهد، و آنها را تشويق مي‌كند كه از شما براي نيازهاي بعدي خود استفاده كنند.

قلم‌هاي رنگي موارد كاربردي، كم‌هزينه و خلاقانه


همچنين فوايد بي شماري براي استفاده از قلم رنگي به عنوان هديه تبليغاتي وجود دارد. اين هداياي تبليغاتي ارزان و كم‌هزينه هستند، با اين حال مزاياي زيادي در درك اشخاص از برند و نشان هويت تجاري شما ارائه مي‌كنند. يك بسته قلم رنگي ممكن است به راحتي با لوگوي شركت شما، رنگ‌ها و شعار شما هماهنگ شده و تصوير شركت شما را در ذهن گيرنده پايدار كند.

قلم‌هاي رنگي نيز قابليت عمل به عنوان هديه تبليغاتي با قابليت ديد بالا را دارند. اين عمدتا ناشي از عملكرد آنها است. از قلم‌هاي رنگي ممكن است در طيف گسترده‌اي از عملكردها استفاده شود، برخي از افراد از آنها براي برجسته كردن نكات مهم در يك جلسه بزرگ استفاده مي‌كند، يا يك دانش‌آموز از آنها براي بازبيني استفاده مي‌كند. بسياري از اين سناريوها، سطح بالايي از توجه را نسبت به نام برند شما دارند، به اين معني كه گروه‌هاي بزرگ ممكن است نام تجاري شما را ببينند و از خدمات و محصولات شما براي اهداف خود استفاده كنند.

هم چنين خودكار تبليغاتي و قلم‌هاي رنگي در ارتباط خود با زمان و خانواده، منحصر به فرد هستند. اگر چه خودكار و قلم‌هاي رنگي كه به شكل مختلف هستند ممكن است در ملاء عام به كار روند، اما مي‌توانند در اين زمينه كه دريافت كنندگان واقعا با آنها احساس آشنايي مي‌كنند، باعث شود از آنها استفاده كنند. مادري كه داراي فرزند است، تصوير آنها را با قلم‌هاي رنگي شما ترسيم مي‌كند، اغلب باعث خواهد شد يك ارتباط ناخودآگاه بين برند شما و لحظات خوب خانواده ايجاد كند، در نتيجه شهرت برند شما را به عنوان يك ارائه دهنده خدمات، محكم مي‌كند. اين به خصوص براي كسب و كارهاي خانواده محور قدرتمند عمل خواهد كرد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي براي شما كار خواهند كرد قسمت يك

هديه تبليغاتي مي‌تواند به شكل‌هاي مختلفي باشد و يكي از آنها قلم‌هاي رنگي است. در چند سال گذشته، رنگ آميزي به عنوان سرگرمي اصلي بچه‌ها بوده و اين روزها در حال تبديل شدن به يكي از محبوب‌ترين سرگرمي‌ها براي بزرگسالان در سراسر دنيا شده است. اين توسعه منجر به تمركز بر روي زمان استراحت اشخاص، تشويق افراد به رنگ آميزي براي كم كردن از فشار كار براي انجام كاري خلاقانه و درماني شد.
با اين حال، رشد در كتاب‌هاي رنگ‌ آميزي بزرگسالان يك فرصت واقعي براي كسب و كارهايي فراهم مي‌كند كه به دنبال روشي منحصر به فرد براي كسب نام تجاري خود هستند كه هزاران مشتري آن را خواهند ديد. قلم‌هاي رنگي تبليغاتي مي‌توانند تاثير واقعي با مشتريان و كارمندان به طور يكسان داشته باشند .

چرا از قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي استفاده كنيم


به نظر مي‌رسد كه قلم‌هاي رنگي تبليغاتي ممكن است به عنوان انتخابي آشكار براي هداياي تبليغاتي نفيس به نظر برسند، بسياري از كسب و كارها مي‌توانند با ارائه اين هديه تبليغاتي به مشتريان يا كارمندان از مزاياي آن بهره‌مند شوند. البته اين مساله تا حدودي بستگي به نوع كسب و كاري دارد كه شما در آن شركت مي‌كنيد و اينكه مخاطبين‌تان چه كساني هستند.
به عنوان مثال، شركت‌هايي كه خدمات را به مردم ارائه مي‌كنند، چه در زمينه مراقبت‌هاي بهداشتي خصوصي، چه در زمينه بهداشت رواني و چه محصولات بهداشتي، ممكن است آرزو داشته باشند كه محصولات رنگي را به مشتريان ارائه دهند، با فلسفه موقعيت‌يابي كسب‌وكار به عنوان يك منبع پشتيبان براي كاهش استرس در زندگي روزمره مشتري.

قلم‌هاي رنگي براي آرامش ذهني


امروزه، ارتباط اصلي با قلم‌هاي رنگي در ميان بزرگسالان به خاطر تمركز حواس است. به گزارش گاردين، بزرگسالاني كه طرفدار رنگ آميزي هستند از رنگ كردن براي سرگرمي به عنوان يك ابزار آرام‌بخش براي بيان خلاقيت و خروج از دنياي مدرن و ماشيني استفاده مي‌كنند .
در حقيقت، تحقيقات انجام‌شده توسط استادان روانشناسي در دانشگاه‌ها، حاكي از آن است كه دستاوردهاي مشخصي در سلامت رواني براي بزرگسالان وجود دارد كه به مدت ۱۰ دقيقه در روز به رنگ‌آميزي مشغول مي‌شوند. اين مطالعه نتيجه‌گيري مي‌كند:

شركت كنندگان در رنگ‌آميزي به ميزان قابل‌توجهي از علايم افسردگي و اضطراب آنها پس از اين كار كاسته شده و بعد از آن آرامش بيشتري داشته‌اند. ما نتيجه مي‌گيريم كه رنگ‌آميزي روزانه مي‌تواند برخي پيامدهاي رواني منفي را بهبود بخشد و ممكن است ابزاري موثر، ارزان و بسيار مفيد براي بسياري از افراد فراهم كند .
به خاطر اين مفاهيم ضمني، قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي به موقع و موثر براي عرضه به مشتريان و كارمندان براي نشان دادن تعهد شركت به رفاه آنها هستند. به عنوان مثال، يك شركت بازاريابي ممكن است تصميم بگيرد كه قلم‌هاي رنگي سفارشي به عنوان هديه تبليغاتي به مشتريان رده‌بالا در جلسات، يا حتي كارمندان شركت، بدهد تا به كاهش استرس آنها كمك كند. اين نشان مي‌دهد كه اين شركت به سلامت عاطفي اطرافيان خود اهميت مي‌دهد و اين هديه تبليغاتي به پرورش شهرت شما به عنوان يك كسب و كار اخلاقي كمك مي‌كند.

قلم‌هاي رنگي سفارشي از پديده جاويد


گزينه‌هاي بي شماري براي انتخاب هديه تبليغاتي مناسب كسب و كار و برند شما در پديده جاويد وجود دارد كه مي‌توانيد بسته به نوع فعاليت و يا اهداف بازاريابي خود از بين آنها براي گسترش نام برند شركت خود استفاده كنيد. انواع مختلفي از هداياي تبليغاتي ارزان با كيفيت بالا و قيمت مناسب براي كمپين تبليغاتي شما را پديده جاويد ارائه خواهد كرد تا بتوانيد بوسيله آنها نام تجاربي خود را در بين مشتريان خود مطرح كنيد و آنها باعث شوند اعتماد افراد به برند شما جلب شود و از خدمات و محصولات شما بخواهند استفاده كنند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۱۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خودكارها و نوشت افزارها

اگر به دنبال خودكار تبليغاتي و نوشت افزار سفارشي براي دفتركار، شركت، رويدادها و نمايشگاه‌هاي تجاري خود هستيد، ما طيف وسيعي از خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي مختلف را براي نيازهاي شما داريم. ما مي توانيم همه نيازهاي شما را از خودكار‌هاي پلاستيكي و يا خودكار‌هاي سفارشي فلزي گرفته تا كيت مداد و هايلايت را به شما عرضه كنيم. ما سبك، رنگ و طراحي را متناسب با بودجه شما ارائه مي‌دهيم بنابراين سفارش شما مطمئنا منحصر به فرد و خاص خواهد بود! شما مطمئنا طراحي مورد نظر براي خودكار را براي كسب و كار كوچك يا بزرگ خود در فروشگاه هداياي تبليغاتي آنلاين پديده جاويد پيدا خواهيد كرد. محصولات ما به گونه‌اي ساخته شده‌اند تا شركت و يا سازمان شما را توسعه دهند و شما را در معرض ديد افرادي كه به دنبال جلب توجه آنها هستيد قرار مي‌دهند.

محصولات ما در سبك‌هاي مختلفي عرضه مي‌شوند و مي‌توانيد از آنها به عنوان هديه در نمايشگاه‌ها، رويدادها و يا كسب و كارهاي تبليغاتي خود استفاده كنيد. اضافه كردن لوگوي شركت شما بر روي آنها مانند يك تبليغات پويا عمل مي‌كند، تبليغاتي كه به طور مداوم در معرض ديد قرار دارند. با ارائه يك ابزار عملي كه مشتريان فعلي و آينده شما هر روز از آن استفاده مي‌كنند، خودكار‌هاي تبليغاتي و ساير نوشت افزارها يكي از موثرترين ابزارها براي بهبود تصوير كسب و كار شما هستند. شما به دنبال يك خودكار هستيد كه متناسب با نيازهاي كسب و كارتان باشد و فروشگاه ما طيف وسيعي از خودكارهاي با كيفيت و ديگر نوشت افزارها را براي نشان دادن سبك و طراحي شما ارائه مي‌دهد.

اگر شما در حال تلاش براي ارتقاي تصوير يك شركت يا سازمان با بودجه محدود هستيد، اين احتمالا بهترين راه براي تبليغ نام تجاري شما در جامعه است. هنگامي كه شما هداياي تبليغاتي نفيس مرتبط با كسب و كار يا اطلاعات مربوط به رويدادهاي تجاري خود را به مشتريان يا شركت كنندگان عرضه مي‌كنيد، به آنها يك ابزار فيزيكي ارائه مي‌دهيد تا توسط آن كسب و كار يا سازمان شما را به ياد بياورند. اين موارد به طور بالقوه مي‌تواند توجه مشتريان شما را به خدمات شركت شما كه تجربه فوق العاده‌اي از آن داشته‌اند جلب كنيد كه به آنها اين امكان را مي‌دهد حتي خدمات شما را به ديگران توصيه كنند. خودكارها و نوشت افزارهاي سفارشي لوگودار به طور ثابت يادآور كسب و كار شما هستند. اين ابزارهاي مارك دار اغلب بين افراد و كسب و كارهاي مختلف دست به دست مي‌شوند و يك مسير طولاني براي افزايش آگاهي از نام تجاري شما را طي مي‌كنند؛ و بهترين بخش در مورد اين روش اين است كه شما مي‌توانيد اطلاعات زيادي را بدون اينكه حتي يك كلمه صحبت كنيد، انتقال دهيد.

اگر شما يك سازمان هستيد كه مي‌خواهيد هويت شركت خود را گسترش دهيد و يا يك كسب و كار جديد ايجاد كنيد، خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي ساده يك روش موثر و كم هزينه تبليغاتي هستند. هداياي تبليغاتي ارزان يك راه قابل اعتماد و كم هزينه براي جلب توجه افرادي هستند كه ممكن است پيام شما را به سادگي ناديده بگيرند. قرار دادن لوگوي سفارشي شركت شما بر روي محصولات تبليغاتي، جايگزين مناسبي براي صرف هزينه در تبليغاتي است و شما را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند!
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۹:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خودكارها و نوشت افزارها

اگر به دنبال خودكار تبليغاتي و نوشت افزار سفارشي براي دفتركار، شركت، رويدادها و نمايشگاه‌هاي تجاري خود هستيد، ما طيف وسيعي از خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي مختلف را براي نيازهاي شما داريم. ما مي توانيم همه نيازهاي شما را از خودكار‌هاي پلاستيكي و يا خودكار‌هاي سفارشي فلزي گرفته تا كيت مداد و هايلايت را به شما عرضه كنيم. ما سبك، رنگ و طراحي را متناسب با بودجه شما ارائه مي‌دهيم بنابراين سفارش شما مطمئنا منحصر به فرد و خاص خواهد بود! شما مطمئنا طراحي مورد نظر براي خودكار را براي كسب و كار كوچك يا بزرگ خود در فروشگاه هداياي تبليغاتي آنلاين پديده جاويد پيدا خواهيد كرد. محصولات ما به گونه‌اي ساخته شده‌اند تا شركت و يا سازمان شما را توسعه دهند و شما را در معرض ديد افرادي كه به دنبال جلب توجه آنها هستيد قرار مي‌دهند.

محصولات ما در سبك‌هاي مختلفي عرضه مي‌شوند و مي‌توانيد از آنها به عنوان هديه در نمايشگاه‌ها، رويدادها و يا كسب و كارهاي تبليغاتي خود استفاده كنيد. اضافه كردن لوگوي شركت شما بر روي آنها مانند يك تبليغات پويا عمل مي‌كند، تبليغاتي كه به طور مداوم در معرض ديد قرار دارند. با ارائه يك ابزار عملي كه مشتريان فعلي و آينده شما هر روز از آن استفاده مي‌كنند، خودكار‌هاي تبليغاتي و ساير نوشت افزارها يكي از موثرترين ابزارها براي بهبود تصوير كسب و كار شما هستند. شما به دنبال يك خودكار هستيد كه متناسب با نيازهاي كسب و كارتان باشد و فروشگاه ما طيف وسيعي از خودكارهاي با كيفيت و ديگر نوشت افزارها را براي نشان دادن سبك و طراحي شما ارائه مي‌دهد.

اگر شما در حال تلاش براي ارتقاي تصوير يك شركت يا سازمان با بودجه محدود هستيد، اين احتمالا بهترين راه براي تبليغ نام تجاري شما در جامعه است. هنگامي كه شما هداياي تبليغاتي نفيس مرتبط با كسب و كار يا اطلاعات مربوط به رويدادهاي تجاري خود را به مشتريان يا شركت كنندگان عرضه مي‌كنيد، به آنها يك ابزار فيزيكي ارائه مي‌دهيد تا توسط آن كسب و كار يا سازمان شما را به ياد بياورند. اين موارد به طور بالقوه مي‌تواند توجه مشتريان شما را به خدمات شركت شما كه تجربه فوق العاده‌اي از آن داشته‌اند جلب كنيد كه به آنها اين امكان را مي‌دهد حتي خدمات شما را به ديگران توصيه كنند. خودكارها و نوشت افزارهاي سفارشي لوگودار به طور ثابت يادآور كسب و كار شما هستند. اين ابزارهاي مارك دار اغلب بين افراد و كسب و كارهاي مختلف دست به دست مي‌شوند و يك مسير طولاني براي افزايش آگاهي از نام تجاري شما را طي مي‌كنند؛ و بهترين بخش در مورد اين روش اين است كه شما مي‌توانيد اطلاعات زيادي را بدون اينكه حتي يك كلمه صحبت كنيد، انتقال دهيد.

اگر شما يك سازمان هستيد كه مي‌خواهيد هويت شركت خود را گسترش دهيد و يا يك كسب و كار جديد ايجاد كنيد، خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي ساده يك روش موثر و كم هزينه تبليغاتي هستند. هداياي تبليغاتي ارزان يك راه قابل اعتماد و كم هزينه براي جلب توجه افرادي هستند كه ممكن است پيام شما را به سادگي ناديده بگيرند. قرار دادن لوگوي سفارشي شركت شما بر روي محصولات تبليغاتي، جايگزين مناسبي براي صرف هزينه در تبليغاتي است و شما را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند!
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶:۲۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نوشتن نام برند بر روي خودكار تبليغاتي

خودكار تبليغاتي اگرچه توسط بسياري از شركت‌ها براي سال‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد، آنها يكي از موفق‌ترين ابزارهاي بازاريابي هستند كه يك كسب‌ و كار مي‌تواند از اين هداياي تبليغاتي بهره ببرد. خودكارهاي تبليغاتي عالي هستند، و تا پايان زمان كاركرد عالي خواهند ماند ، چون همه با خودكارها مي نويسند و تنها چيزي هستند كه مردم تا زمان خالي شدن از آنها استفاده مي‌كنند.

شما اغلب خودكار تبليغاتي را در فروشگاه‌ها و يا بر روي ميز متخصصان كسب‌وكار مي‌بينيد. اين خودكارها توسط مشتريان يا مراجعه كنندگان براي امضاء چك يا رسيدها استفاده مي‌شوند و با آنها مدارك مورد نياز را پر مي‌كنند. اگر مقدار زيادي از خودكارهاي تبليغاتي موجود داريد، مي‌توانيد به مشتريان فعلي و يا افراد هدف خود اجازه دهيد تا اين خودكارها را با خود به خانه ببرند و بدين ترتيب ميزان ديده شدن لوگوي برند و يا نام كسب‌وكار شما را افزايش دهند.
هدف اصلي استفاده از خودكار تبليغاتي افزايش ميزان گسترش برند براي بدست آوردن مشتريان احتمالي است. با خودكار تبليغاتي‌تان، مشتريان شما قادر خواهند بود زماني كه به محصولات و يا خدمات شما نياز دارند، شما را پيدا كنند. با خودكار تبليغاتي، شما مي‌توانيد از شكل موثر ديگري از تبليغات استفاده كنيد و اين همان تبليغات دهان به دهان است، زماني كه يكي از دوستان يا اعضاي خانواده سوالاتي را در مورد خودكاري كه از آن استفاده مي كنند بپرسند؛ اين باعث گسترش بيشتر برند شما خواهد شد.

زماني كه مشتريان از خودكار تبليغاتي شما در مقابل دوستان و خانواده استفاده مي‌كنند، آنها در حال باز كردن پنجره‌اي براي صحبت درباره شركت شما هستند. به طور معمول، زماني كه يك فرد نياز به خدمات دارد، اغلب از دوستان و خانواده خود براي راهنمايي، درخواست كمك مي‌كند و اين جايي است كه خودكار برند شما وارد مي‌شود. علاوه بر در معرض ديد قرار گرفتن كسب و كار شما توسط خودكار تبليغاتي، شما هم بايد مطمئن شويد كه با بهترين خدمات مشتري ارائه‌شده توسط هر كسب‌وكاري، آنها را تامين مي‌كنيد.

خودكار تبليغاتي به شما كمك خواهد كرد تا با آن كسب‌وكار خود را تبليغ كنيد. آنها مقرون‌به‌صرفه و مفيد هستند. هيچ توجيهي براي قرار ندادن آنها در يك سفارش با ديگر اقلام تبليغاتي وجود ندارد. براي تبليغات كسب و كار و برند خود مي توانيد تنها از خودكار تبليغاتي استفاده كنيد. اين آيتم‌هاي تبليغاتي مقرون به صرفه و داراي عمر نسبتا بالايي هستند و در هر جايي مي توان اين هداياي تبليغاتي ارزان را پيدا كرد. با پيشرفت تكنولوژي و رواج وسايل الكترونيكي باز هم هنوز از خودكار استفاده مي شود.  


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۲:۰۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

جلب توجه افراد با خودكار تبليغاتي

خودكار مي تواند توجه همه را به كسب و كار شما جلب كند

خودكارها يك مورد استاندارد هستند كه ما هر روز در بسياري از جنبه‌هاي زندگي خود از آنها استفاده مي‌كنيم. مهم نيست كه لوگوي شما چه شكلي دارد وقتي شما آن را روي يك خودكار قرار دهيد كه به رنگ آبي يا سياه باشد، اگر لوگوي شما بصورت جذاب روي آن چاپ نشده باشد حتي آن‌هايي كه دست به دست مي‌شوند و مورد استفاده مردم قرار مي گيرند هم، لوگوي شما توجه آنها را جلب نمي‌كند.
از نوعي خودكار تبليغاتي استفاده كنيد كه داراي شكلي متفاوت است. زماني كه يك قلم كج را برداريد، چشم شما مجبور به نگاه كردن به اين است كه چرا اين خودكار متفاوت از بقيه مي باشد و اين زماني است كه شما خواهيد ديد كه يك لوگو روي خودكار است. يك خودكار استاندارد كه يك لوگوي نامفهوم روي آن چاپ شده است به احتمال زياد باعث جلب توجه افراد قرار نخواهد گرفت.

اگر مي خواهيد مورد توجه قرار بگيريد لوگوي خود را با رنگ و فونت مناسب بر روي خودكاري متفاوت قرار دهيد تا نتيجه بهتري دريافت كنيد. واقعا چيزهاي متفاوتي وجود دارند كه شما مي‌توانيد انجام دهيد تا مطمئن شويد كه ديگران متوجه خودكار شما و لوگوي روي آن خودكار شوند. طراحي خودكار به شما اين امكان را مي‌دهد كه براي متفاوت بودن، خلاق باشيد چون اين يك هداياي تبليغاتي است كه معرف كسب و كار و خدمات شركت شما مي باشد.

حالا بايد با خودتان فكر كنيد كه چه چيزي باعث جلب توجه شما به يك خودكار مي‌شود؟


خوب، چند دليل مختلف وجود دارد كه افراد به خودكاري نگاه كنند كه با آن در حال نوشتن هستند و يكي از آن دلايل زماني است كه درست كار نمي‌كند، بنابراين نيازي نيست كه بگوييم اين چيزي نيست كه شما بخواهيد براي آن تلاش كنيد. هر چه باشد، شما نمي‌خواهيد يك نفر فكر كند كه يك خودكار بدرد نخور در دست دارد و سپس به پايين نگاه كند و لوگوي كسب‌وكار شما را ببيند. اين قطعا نمايشي از كسب‌وكار شما نيست كه به دنبال آن هستيد.

در طرف ديگر، اگر يك خودكار به خوبي بنويسد، مورد توجه بيشتر مردم قرار خواهد گرفت و اگر ظاهر خوبي هم داشته باشد حتي ممكن است بخواهند با آن عكس بگيرند. بنابراين يك خودكاري كه روان مي نويسد، راه خوبي براي جلب توجه يك فرد است. رنگ همچنين راه خوبي است كه توجه مخاطب هدف شما به خودكار و همچنين نام برند و كسب وكارتان جلب شود. شما ممكن است بخواهيد خودكارهاي تبليغاتي خود را با رنگ هاي جالب تري طراحي كنيد، سپس فقط يك رنگ آبي يا سياه استاندارد انتخاب كنيد. انتخاب رنگ‌هاي بدنه جالب، بيشتر به جلب توجه لوگوي كسب‌وكار شما كمك خواهد كرد.

همچنين مي‌توانيد يك خودكاري را انتخاب كنيد كه منحصر به فرد بوده و شايد كمي ضخيم‌تر يا طولاني‌تر از خودكارهاي پلاستيكي استاندارد باشد. اگر به هر صورت متفاوت باشد و يا به نظر متفاوت برسد، احتمالا به شما كمك مي‌كند كه كمي توجه ديگران را به لوگوي خود جلب كنيد. البته، در اغلب سناريوهاي تجاري بهتر است كه هميشه يك جوهر آبي يا سياه را انتخاب كنيد اما جوهر رنگي معمولا توجه شما را بيشتر جلب مي‌كند اما اين كار زماني بهتر خواهد بود كه مخاطب هدف شما كودكان و نوجوانان باشند و بخواهند چيزي را با جوهر نارنجي يا صورتي بنويسند.
انتخاب خودكار مناسب مي‌تواند تمام تفاوت را در كمك به جلب توجه به نام و لوگو شما ايجاد كند. در نهايت، انتخاب درست به شما كمك خواهد كرد تا كسب‌وكار خود را در بهترين شكل ممكن به نمايش بگذاريد و نيازي نيست كه يك متخصص باشيد تا يك خودكار مناسب را انتخاب كنيد تا به لوگوي شما توجه كنند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۱:۱۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ايجاد يك برند بهتر

هداياي تبليغاتي شركتي كالاهاي بازاريابي هستند كه با لوگو و يا پيامي به مشتريان فعلي و يا احتمالي هديه داده مي شوند. در برخي موارد اين هدايا وسيله‌اي براي نشان دادن قدرداني از مشتريان با ارزش، براي انجام كسب‌وكار با شما هستند. هديه دادن به مشتري مي تواند خيلي بيشتر مورد توجه قرار بگيرد، حتي اگر كسب و كار ما يك محصول پيشرفته و جالب را براي فروش ارائه دهد، تأثير هديه تبليغاتي بهتر و ماندگارتر است.
ايجاد يك برند يك بخش ضروري از كسب‌وكار مي باشد و شما مي توانيد آيتم هاي تبليغاتي را براي معرفي برند خود به كار ببريد در حالي كه در طول روز براي مشتريان خود نيز از آنها استفاده مي كنيد اين كار باعث گسترش بيشتر برند خواهد شد. اگر بازاريابي با صداقت، بخش مهمي از معرفي كسب‌وكار شما باشد، راه‌هايي وجود دارد كه شما مي‌توانيد استراتژي‌هاي برندينگ را توسعه دهيد كه بر ارزش‌هاي اصلي شركت شما تمركز دارند. در اينجا سه استراتژي را براي شما مطرح خواهيم كرد.

۱ - ايجاد نام تجاري از طريق خدمات عالي به مشتري

يك جنبه مهم از نام تجاري براي كسب‌وكار بايد بر روي تجربه مشتري از اولين بار حضور در شركت شما باشد كه در واقع مربوط به استفاده از محصول يا خدمات شما است. خدمات با قيمت پايين، اين يك سياست بازگشت آسان است كه وفاداري مشتري را به خدمات موثر شما اضافه مي‌كند. ايجاد برند نيازمند اين است كه از مشتريان در مورد بازخورد كارمندان با آنها، مواردي كه باعث نا رضايتي مشتري شده، نيازها و خواسته‌هاي مشتري براي بهتر شدن كسب و كارتان سوال كنيد. توانمندي‌هاي بالقوه شركت را براي خدمات بهتر به مشتريان فعلي خود براي بهتر كردن شرايط بررسي كنيد. هميشه اين تعهد را به خود داشته باشيد كه بهترين كالاها و يا خدمات را به مشتريان ارائه دهيد.

۲ - ايجاد نام تجاري منظم

نام تجاري شما چه بصورت آنلاين و چه آفلاين براساس استفاده شما از لوگو، بنرها، چاپ آگهي، بسته‌بندي مناسب، كارت ويزيت با طرح و متن خوب، تبليغات،هداياي تبليغاتي ارزان و ابزارهاي بازاريابي مستقيم ساخته شده‌اند. اين بهانه را رها كنيد كه نمي‌توانيد با استفاده از تمام اين تكنيك ها كسب‌وكار خود را به بازار عرضه كنيد. داشتن يك لوگوي مرتبط و متفاوت كه به راحتي بتواند دقيقا كسب و كار شما را نمايش دهد، يك كليد براي پيشرفت برند شما است. قول و شخصيت برند تنها در صورتي مؤثر است كه مشتريان شما بتوانند به طور ذهني لوگو را به كسب‌وكار شما متصل كنند. پس اگر لوگوي شما اين توانايي را ندارد، يك لوگوي جديد طراحي كنيد و سپس آن را روي همه چيز، و هر چيزي قرار دهيد.

۳ - ايجاد نام تجاري از طريق روابط با مشتري

با تنها به فكر فروش بيشتر بودن مشتريان وفادار بدست نخواهيد آورد. ما مشترياني داريم كه سال هاي زيادي است كه اقلام تبليغاتي را از ما مي‌خرند، البته به خاطر روابطي كه با آنها ايجاد مي‌كنيم. قطعا خدمات مشتري، قيمت‌گذاري، و غيره مهم هستند اما اگر رابطه خوب نباشد، رقيب شما مي‌تواند با قيمت‌گذاري و خدمات مشابه مشتريان شما را بدست آورد. از طريق ايجاد روابط دوستانه با مشتريان خود، روابطي عميق ايجاد خواهيد كرد كه آن‌ها را در آينده وادار به بازگشت به كسب‌وكار شما مي‌كند. وفاداري مشتري و توصيه‌هاي كلامي از جانب مشتريان براي بهتر شدن خدمات يا محصول و نحوه برخورد آنها با شما و تيم شما، توسط رابطه‌اي كه ايجاد كرده‌ايد، صورت مي‌گيرد. سود بلندمدت بخاطر داشتن مشتريان وفادار قطعا از هر موفقيت كسب‌وكار ديگري بيشتر است.
به ياد داشته باشيد كه نام تجاري و بازاريابي كسب‌وكار شما آسان نيست. اين كار را نمي توان به آساني انجام داد و رها كرد، شما بايد بطور مرتب وقت صرف ساخت يك برند بهتر كنيد. در اصل، اين مساله به تجربه مشتري مربوط مي‌شود. زماني كه كسب‌وكار شما با ارزش‌ها و اهداف اصلي برند شما سر و كار دارد، به طور مداوم و با شيوه‌هاي كسب‌وكار صادقانه، شما خواهيد دانست كه موفق شده‌ايد برند خود را بسازيد. اما اين را بدانيد كه هرگز نمي‌توانيد كار بر روي ساخت يك برند بهتر را متوقف كنيد.
پديده جاويد آماده ارائه هداياي تبليغاتي نفيس دلخواه شما با طرح و لوگوي دلخواه 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۰۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

افزايش فروش با انتخاب بهترين محصول تبليغاتي - قسمت دوم

در اينجا چند نمونه از شركت‌هايي كه با موفقيت با استفاده از هداياي تبليغاتي ، توانسته‌اند پيام خود را به مخاطبان هدف برسانند مثال ميزنيم:

مثال ۱:
مخاطب هدف: فروشگاه‌ها و نمايندگي‌هاي فروش خودرو
پيام: لنر مي‌خواست شانس مخاطبان هدف خود را براي خريد يك كيت لولا افزايش دهد، بنابراين او به آنها نشان داد چطور مي‌توان كيت‌هاي لولايي را كه براي وانت‌هاي GM طراحي شده‌ان را نصب كرد.
محصول تبليغاتي: يك ويديو آموزشي كم هزينه در مورد چگونگي استفاده از كيت‌هاي لولا كه بر روي يك سي‌دي كوچك رايت شده بود و لنر آنها را در نمايشگاه تجاري به افرادي كه از غرفه او ديدن مي‌كردند مي‌داد.
نتيجه: حدود ۵۰٪ از فروش آنلاين Total Automotive در چند ماه بعد از نمايشگاه تجاري، از همين سي‌دي كوچك ناشي شد.

مثال ۲:
مخاطب هدف: وكلائي كه براي شركت‌هاي آمريكايي در كشورهاي خارجي پرونده‌هاي ثبت اختراع ثبت مي‌كنند
پيام: يك شركت حقوقي متخصص در علامت تجاري و حق ثبت اختراعات، مي‌خواست در موردي ميزان پس‌اندازي كه افراد مي‌توانستند در حين تكميل فرايند ثبت اختراع خود داشته باشند به آنها اطلاع دهد. اين شركت مي‌توانست به طور متوسط در حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال در هزينه‌هاي ثبت اختراعات مشتري‌ها صرفه‌جويي كند.
محصولات تبليغاتي: يك ۱۰۰ دلاري جعلي به شكل يك مرد. روي اين مرد ۱۰۰ دلاري يك زيپ بود كه با باز كردن آن، يك بيزينس كارت داخل آن بود كه شماره تلفن، نام نماينده و آدرس وبسايت اين شركت بر رويش چاپ شده بود.
وقتي گيرنده‌ها به اين آدرس وبسايت مي رفتند، يك ماشين حساب آنلاين به آنها نشان مي‌داد كه با استفاده از خدمات آنها مي توانند چقدر از هزينه‌هايشان بزنند.
نتيجه: حدود ۱۱٪ از گيرنده‌ها با شماره تلفن روي كارت تماس گرفته يا به وبسايت مراجعه كردند.

مرحله ۴: با تست‌هاي كوچك شروع كنيد
لنر مي‌گويد بهترين مشاوره اي كه او مي‌تواند به ديگر بازاريابان بدهد اين است كه قدم‌هاي كوچك برداند و آن را امتحان كنند و ببينند چه نتيجه‌اي مي دهد. سپس وقتي نتيجه آن چيزي بود كه مي خواستند، در مقياس بزرگ‌تر كار كنند.

مرحله ۵: سنجش موفقيت
يك فرم ثبت نام آنلاين درست كنيد كه بازديدكنندگان وبسايت‌تان براي دريافت خبرنامه يا اطلاعات مربوط به محصولات خاص آن را تكميل كنند. لنر با استفاده از اين روش مشخص كردن كه چه ميزان از مشتري‌ها به واسطه‌ي همان سي‌دي كوچك آموزشي به فكر خريد از شركت او افتاده‌‌اند.
بخش «چطور با شركت Total Automotive آشنا شديد؟» يك بخش الزامي در فرم ثبت نام وبسايت اين شركت است. افراد مي‌توانند از ميان جواب‌هاي مشخص شده انتخاب كنند يا در صورتي كه نحوه آشنايي آنها با اين شركت در ميان جواب‌هاي از پيش تعيين شده نباشد مي‌توانند گزينه «ديگر» را انتخاب كنند و توضيح بدهند از چه طريقي با اين شركت آشنا شده‌اند.
يك آدرس ايميل منحصر به اين افراد درست كنيد. اين روش‌ها ميزان پاسخ افراد به راهبرد شما را مي‌سنجند.

نمونه‌هايي از كمپين‌هاي موفقيت‌آميز محصولات تبليغاتي
اين كمپين‌هاي موفقيت‌آميز، برندگان جايزه بين‌المللي محصولات تبليغاتي پيراميد در سال ۲۰۰۸ هستند:

مثال B-to-B
هدف: 3M خواستار افزايش فروش دستگاه‌هاي تنفسي و ايجاد آگاهي از برند در مورد خط كامل محصولات تنفسي يكبار مصرف خود بود.
مخاطب هدف: ۸۰۰ توزيع‌كننده كه برخي از (نه همه‌ي) محصولات تنفسي 3M را مي‌فروختند.
استراتژي: يك كمپين پستي هشت قسمتي كه حدود ۱۷ ماه طول كشيد. همراه با هر نامه يك دستگاه تنفسي نمونه و يك محصول تبليغاتي مرتبط بود. براي مثال، يك قلك كه روي آن نوشته شده بود: «ما مي‌خواهيم شما نفس بكشيد، نه اينكه نفس‌تان بند بيايد».
هداياي تبليغاتي ارزان : يك جاكليدي، يك جفت عينك آفتابي Elvis و يك كلاه گلدوزي شده، همراه با دستگاه تنفسي نمونه. هر محصول هم پيام منحصر به فرد و مرتبط با آن محصول را داشت.
نتيجه: افزايش ۲۰٪ فروش كل خط توليد دستگاه تنفسي 3M پس از راه‌اندازي كمپين تبليغاتي.
 
مثال B-to-C
هدف: شركت آربي (ARBY) مي‌خواست مشتري‌هاي خود را دوباره برگرداند
مخاطب هدف: مشتري‌هاي فعلي
استراتژي: اين شركت يك برنامه كوپن مشتري‌هاي وفادار درست كرد و مشتري‌ها با ثبت نام، يك جاكليدي مي‌گرفتند كه روي آن يك باركد قرار داشت. كسي كه از اين باركد استفاده مي‌كردند مي توانستندتخفيف بگيرند. بر روي هر باركد هم اين پيام شركت نوشته شده بود: «من به آربي فكر مي‌كنم».
محصول تبليغاتي: كارت تخفيف به شكل جاكليدي
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴:۴۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |