افزايش فروش با انتخاب بهترين محصول تبليغاتي - قسمت اول

هداياي تبليغاتي مردم را تشويق و ترغيب به انجام عمل مي‌كنند.انگيزه مناسب آنها را تشويق مي‌كند كه با نماينده فروش ملاقات كنند، يك محصول جديد را امتحان كنند يا در نمايشگاه محصولات يا خدمات شما شركت كنند.
ما با چند كارشناس در اين باره صحبت كرديم كه چطور با انتخاب محصولات تبليغاتي مناسب براي انتقال پيام‌شان، توانستند ميزان فروش و تعامل مشتري‌ها با محصولات و خدمات‌شان را افزايش دهند. نتيجه صحبت ما با آنها يك فرايند پنج مرحله‌اي است كه با دنبال كردن آنها مي‌توانيد يك كمپين تبليغاتي موثر ايجاد كنيد و به دنبال آن به موفقيت برسيد.
برندهاي بزرگ، هداياي تبليغاتي را بخش مهمي از تركيب بازاريابي خود مي‌دانند، حتي زماني كه بودجه‌شان كم است. درواقع شركت‌ها بخش بزرگي از بودجه سالانه‌ي خود را به هداياي تبيلغاتي اختصاص مي‌دهند.
به گفته‌ي بث آن كيلبرگ والش (Beth Ann Kilberg-Walsh) مدير ارتباطات بازاريابي در شركت زيراكس، نقش هداياي تبليغاتي به خصوص در دوران سخت اقتصادي اهميت دارد، زيرا در اين زمانياست كه شركت‌ها به تعامل مردم بيشتر از هر وقت ديگري نياز دارند. كيلبرگ والش مي‌گويد: «كسب‌وكار امروز بسيار جدي شده است. شما بايد به نوعي سرگرمي ايجاد كنيد؛ كمي تحسين، تا شخص را به عمل وا داريد. همه دوست دارند يك چيزي برنده شوند؛ همه دوست دارند يك چيزي بدست آورند».
بازاريابان بايد در مورد چگونگي راه‌اندازي كمپين‌هاي تبليغاتي همراه با هداياي تبليغاتي راهبردي‌تر عمل كنند. آنها بايد حواس‌شان به هزينه‌ها، مخاطبين هدف و چگونگي به حداكثر رساندن بازگشن سرمايه (ROI) باشد.
فرايند ۵ مرحله‌اي كمپين‌هاي تبليغاتي:
مرحله ۱: تعريف هدف
اگر هدف افزايش فروش تا ۲۰٪ است، آن را روشن و واضح مشخص كنيد تا بتوانيد بعدا ميزان موفقيت خود را اندازه‌گيري كنيد.
همچنين تصميم بگيريد كه آيا هدف، برندمحور است يا استراتژيك، تا با اطمينان كه محصول تبليغاتي مناسب را براي اين كمپين انتخاب كنيد.
مرحله ۲: تعريف بودجه
اگر هدف اين است كه ميزان مشخصي درآمد براي كسب و كار خود را كسب كنيد، بيشتر از اين ميزان را صرف تبليغات در كمپين تبليغاتي خود نكنيد. سعي كنيد بازگشت سرمايه را حداقل دو برابر كنيد.
مرحله ۳: متغيرها را در نظر بگيريد
هنگام انتخاب مناسب‌ترين هداياي تبليغاتي ارزان براي مخاطبين هدف، اين متغيرها را در نظر بگيريد:
-> متغير شماره ۱: مخاطب هدف
هداياي تبليغاتي بايد براي مخاطبان هدف معنادار باشد.
هنگامي كه جمعيت‌شناسي مخاطب هدف را تعيين كرديد، از خود بپرسيد: آنها چطور وقت خود را صرف مي‌كنند؟ آنها كجا كار مي‌كنند: پشت ميز، در حال حركت يا هر دو؟ چه چيزي مي‌تواند براي آنها مفيد و كاربردي باشد؟ در گذشته چه چيزي در رسيدن به آنها نتيجه داده است؟
در زير نام چند هداياي تبليغاتي مناسب آورده شده است:
- مگنت: كاربردي، همه كاره و دسترسي راحت هنگام نياز.
ران لنر (Ron Lehner)، رئيس شركت Total Automotive، يك شركت عمده قطعات خودرو، مي‌گويد: «مگنت‌ها كوچك و سبك هستند و راحت مي‌توان در نمايشگاه‌هاي تجاري آنها را از اين سو به آن سو برد. وقتي شركت‌كننده‌ها از نمايشگاه برگردند، اين مگنت‌ها را روي فضايي كه جلوي چشم‌شان است مي‌چسبانند، و شش ماه بعد، وقتي آن را ببينند، دوباره به ياد شركت ما مي‌افتند».
 
- كيف: به ويژه كيسه‌هاي خريد چندبار مصرف، كالاهايي كاربردي هستند كه اكثر مردم از آنها استفاده مي‌كنند.
- تي‌شرت، خودكار، كلاه، تقويم، جاكليدي، ليوان و غيره.
ساير هداياي تبليغاتي، مخاطبان خاص خود را مي‌طلبند. براي مثال، USBها به درد كساني مي‌خورد كه دايما با آنها سروكار دارند.
-> متغير شماره ۲: پيام
مي‌خواهيد چه پيامي را انتقال دهيد؟ مي‌خواهيد مخاطب هدف خود را مزيت‌هاي خاصي كه براي آنها در نظر داريد مطلع كنيد؟
-> متغير شماره ۳: محصول تبليغاتي
سخت‌ترين قسمت، يافتن يك ابزار سه بعدي مناسب براي ابراز پيام است.
نكته: هداياي تبليغاتي نفيس را به بخشي از طرح بازاريابي استراتژيك و يكپارچه تبديل كنيد تا ببه نتايج قابل اندازه‌گيري دست پيدا كنيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قدرت شگفت‌انگيز محصولات تبليغاتي

محصولات تبليغاتي، قديمي‌ترين نوع تبليغات هستند. طبق گفته‌ي جري مك لافلين (Jerry McLaughlin)، رئيس شركت برندرز (Branders)، يكي از بزرگترين فروشندگان آنلاين محصولات تبليغاتي، كسب و كارهاي آمريكايي سالانه ۲۰ ميليارد دلار صرف محصولات تبليغاتي مي‌كنند. كه به خوبي ثابت مي‌كند كه محصولات تبليغاتي نتيجه مي دهند. آقاي مك لافلين اثربخشي محصولات تبليغاتي را به هنجارهاي فرهنگي قرن‌هاي گذشته و به معامله به مثل (يا همان بده بستان) ارتباط مي‌دهد. او مي‌گويد: «اگر شما چيزي به كسي بدهيد، گيرنده نيز تمايل پيدا مي‌كند در مقابل چيزي به شما بدهد. در هر زبان و فرهنگي، تحقيقات نشان داده است كه از واژه‌هاي تحقيرآميزي براي توصيف افرادي كه چيزي دريافت مي‌كنند ولي در مقابل چيزي نمي‌دهند استفاده مي‌شود. سرشت طبيعي ما انسان‌ها طوري است كه اگر چيزي دريافت كنيم، بايد به آن پاسخ دهيم».
آيا ما انسان‌ها واقعا چنين هستيم؟ دكتر روبرت سيالديني (Robert Cialdini)، استاد بازنشسته روانشناسي و بازاريابي در دانشگاه ايالتي آريزونا، كه كتابي با نام «نفوذ: روانشناسي ترغيب» نوشته است، در زمينه قوانين معامله به مثل در دفاع از خود مطالعه مي‌كند.
دكتر سيالديني رفتار اعضاي انجمن هري كريشنا در فرودگاه را مشاهده كردكه به مسافران گل‌هاي كاغذي تقديم مي‌كردند. به محض اينكه مسافران گلها را مي‌گرفتند، به احتمال بيشتري براي خريد كتاب‌هاي آنها و كمك مالي اقدام مي‌كردند. به گفته‌ي او كه جامعه‌شناسان و انسان‌شناسان بر اين باورند كه در جهان جامعه واحدي وجود ندارد كه بخواهد اين قانون را از دوران كودكي به مردم آموزش دهد. او مي‌گويد :«و بازاريابان نيز هميشه از اين سرشت طبيعي استفاده مي‌كنند».
در اين زمينه يك گروه غيرانتفاعي كهنه‌سربازان به نام Disabled American Veterans، مورد بررسي قرار گرفتند. دكتر سيالديني مي‌گويد، هنگامي كه گروه براي مشاركت به افراد ديگر نامه ارسال مي‌كرد، ميزان پاسخ دريافتي ۱۸ درصد بود. اما هنگامي كه همان نامه با هديه‌هاي كوچك ارسال مي‌شد كه هشت سنت هزينه داشت، ميزان پاسخ به ۳۵ درصد مي‌رسيد. به گفته دكتر سيالديني: «هزينه اين هداياي تبليغاتي كوچك، تقريبا دو برابر بازگشت داشت. اين قانوني بسيار قدرتمند است و چيزهاي كوچك نيز مي‌توانند آن را تحريك كنند».
شركت‌ها چطور مي‌توانند هديه تبليغاتي مناسب را پيدا كنند؟ در زير چهار پيشنهاد آورده‌ايم:
• كالاهايي را به اعضاي مخاطبان هدف‌تان بدهيد كه از آنها در محيطي استفاده مي‌كنند كه در آن محيط در رابطه به استفاده از محصول يا خدمات شما تصميم مي‌گيرند. اگر مخاطب هدف شما مديران اجرايي شركت‌ها هستند، كالاهايي به آنها بدهيد كه از آنها را در دفاتر خود و بر روي ميز كار خود استفاده مي كنند، تا به اين ترتيب زماني كه تصميم به استفاده از محصول يا خدماتي را مي‌گيرند، شركت شما جلوي چشم‌شان باشد.مانند خودكار تبليغاتي ، پاور بانك، تقويم و غيره
• كالاي انتخابي بايد پيام بازاريابي شما را به صورت برجسته بيان و شركت شما را از رقبا متمايز كند.
 • آنها را شخصي‌سازي كنيد. همانطور كه ما عاشق لوگوي برند خود هستيم، مشتري‌ها هم دوست دارند اسم‌شان بر روي محصولات تبليغاتي كه دريافت مي‌كنند باشد. مايك ليندرمن (Mike Linderman)، رييس شركت اكسپرس پِنز و رئيس سابق انجمن بين‌المللي محصولات تبليغاتي مي‌گويد: «مردم بيشتر از هر چيز دوست دارند نام خودشان را ببينند».
• از محصولاتي كه خيلي زود دور انداخته مي‌شوند اجتناب كنيد. بر روي محصولات تبليغاتي سرمايه‌گذاري كنيد كه عمر مفيد طولاني داشته باشند.
اين روزها محبوب‌ترين كالاهاي تبليغاتي عبارتند از: USB، بطري‌هاي آب آلومينيومي، ساك خريد چند بار مصرف و هر چيز ديگري كه قابل بازيافت و سازگار با محيط زيست باشد. اما نقش تقويم به عنوان محصول تبليغاتي را نيز نمي‌توان انكار كرد.
 
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ايده براي هداياي تبليغاتي

در سال ۲۰۱۰، چيزي در حدود ۱۶ ميليارد هديه تبيلغاتي در سراسر جهان به فروش رسيده است و اين موضوع قطعا دليل خوب و موجهي دارد.

احتمالا همانطور كه اكثر مردم ممكن است حدس بزنند، دريافت هداياي رايگان فوق‌العاده و شگفت‌انگيز است و حتما همين بايد دليل عملكرد موفقيت‌آميزهداياي تبليغاتي باشد، اما تنها اين نيست!

شما بايد محصول تبليغاتي مناسبي را انتخاب كنيد كه به بهترين شكل محصول يا خدمات شما را تبليغ كند، و سپس از آن محصول تبليغاتي درست و به جا استفاده كنيد.

همه ما قبلا هداياي تبليغاتي گرفته‌ايم و مي‌دانيم چندتايشان سر از سطل آشغال درآورده‌اند! پس چطور بايد از محصولات تبليغاتي به صورت موثر استفاده كنيد كه محصول تبليغاتي سفارشي شما هم مثل بقيه محكوم به عدم نباشد؟ ايده‌هاي تبليغاتي زير قطعا مي‌توانند كمك‌تان كنند.

محصولات تبليغاتي در نمايشگاه‌هاي تجاري فوق‌العاده عمل مي‌كنند، در ساير رويدادهاي تبليغاتي و بازاريابي و همچنين به عنوان هداياي شركتي (براي مشتريان مهم) و در براي برنامه‌هاي پاداش كاركنان نيز عالي هستند.

در صورت امكان، بايد محصول تبليغاتي را انتخاب كنيد كه تمام نيازهاي بازاريابي شما را برآورده سازد. به عنوان مثال، اگر يك محصول تبليغاتي را به عنوان هديه براي نمايشگاه تجاري‌تان انتخاب كرده‌ايد، بيشتر از تعداد تخميني سفارش دهيد و سپس از آن در ديگر موقعيت‌هاي بازاريابي‌ (مانند ارسال هديه براي بهترين مشتري‌هاي خود در ايام عيد و تعطيلات) استفاده كنيد.

محصولات تبليغاتي همچنين به عنوان هديه و پاداش قدرداني از كاركنان (مثلا افزايش فروش) نيز خوب هستند. از محصولات تبليغاتي همچنين مي‌توان براي رويدادهاي شخصي مانند دورهمي‌هاي خانوادگي و جشن‌هاي سالگرد و غيره استفاده كرد.

اما به طور كلي، محصولات تبليغاتي براي رويدادهاي شخصي محدوديت بيشتري دارند و شامل مواردي مانند تي‌شرت‌هاي با چاپ سفارشي، مچ‌بندهاي سيليكوني و كلاه كپ هستند.

اگر به دنبال ايده‌هاي تبليغاتي ارزان قيمت هستيد، خودكار تبليغاتي ، مچ بند سيليكوني، جاكليدي و پازل به شدت توصيه مي‌شود. در ميان هداياي تبليغاتي گران قيمت‌تر و همچنين براي هداياي شركتي و پاداش به كاركنان، كالاهاي پوشيدني مانند پيراهن، كت و ژاكت و كلاه عالي است.

از هداياي ارزشمند استفاده كنيد

اگر واقعا مي‌خواهيد مشتري‌هاي خود را تحت تاثير قرار دهيد و يا پاداش‌هاي خاص به كاركنان‌تان بدهيد، قطعات الكترونيكي، آي‌پاد و غيره بسيار محبوب هستند، هر چند چاپ لوگو بر روي محصولات برند مي‌تواند چالش برانگيز باشد؛ USBها و كارت‌هاي حافظه نيز گزينه‌هاي ايده‌آل ارزان‌تر و راحت‌تري هستند.

اگر مي خواهيد از يك هديه تبليغاتي به عنوان هديه‌اي رايگان براي بازاريابي كسب و كار خود استفاده كنيد، چند قاعده اساسي وجود دارد كه بايد آنها را دنبال كنيد:

نام شركت

نام شركت يا برند ، لوگو و اطلاعات تماس‌تان بايد بر روي محصول تبليغاتي چاپ يا درج شده باشد.

چيزهاي خاص و جالب‌توجه اضافه كنيد

اگر مي‌توانيد، يك جمله يا عبارت منحصر به فرد يا خنده‌دار يا به يادماندني و يا يك جمله يا عبارت تاثيرگذار، يا شعار، و در صورت امكان، مرتبط با كسب و كارتان بر روي مصول انتخابي‌تان چاپ كنيد.

بودن يك چيز جذاب بر روي هداياي تبليغاتي، مردم را تشويق مي‌كند شما را به رقباي‌تان ترجيح دهند و محصول شما را نگه دارند.

هزينه و اثرگذاري

هزينه و قيمت كالاي تبليغاتي بايد معقولانه باشد. شما بايد از نظر مالي توانايي اين را داشته باشيد كه محصول انتخابي خود را در اختيار افراد و مشتري‌هاي بيشتري قرار دهيد و به علاوه، از تاثير بازاريابي آن محصول تبليغاتي، در نهايت سود بيشتري كسب كنيد.

عامل نگهداري

«عامل نگهداري» چيست؟ يعني آيا مردم محصولات تبليغاتي شما را نگه مي‌دارند يا آنها را دور مي‌ريزند؟ آيا آن كالا مفيد، كاربردي، يا جالب هست؟ آيا دليلي براي نگه داشتن آن وجود دارد؟

هنگام انتخاب يك كالاي تبليغاتي براي بازاريابي كسب و كارتان به ياد داشته باشيد، نكته اين نيست كه فقط يك هديه رايگان، و يا حتي بدتر، يك آشغال رايگان به دست مشتري‌ها بدهيد.

هداياي كاربردي انتخاب كنيد

نكته اين است كه كسب و كارتان را ارتقاء دهيد! كالاي تبليغاتي انتخابي شما بايد مفيد و كاربردي باشد، تا علاوه بر اينكه گيرنده آن را نگه دارد، بتواند در ارتقاء و تبليغ كسب و كار شما نيز موثر باشد.

اين يك معامله برد-برد است؛ برد براي مشتري آينده شما، زيرا محصولي مفيد و كاربردي هديه گرفته و از آن استفاده مي‌كند، و برد براي شركت شما، زيرا احتمال اينكه فردي كه محصول تبيلغاتي شما را گرفته دوباره سمت شما بيايد را افزايش مي‌دهد.

محصولاتي كه هيچ كاربردي ندارند به دست مردم ندهيد؛ همچنين محصول تبليغاتي‌تان را به كساني كه هرگز به مشتري‌هاي شما تبديل نخواهند شد هم ندهيد.

به ياد داشته باشيد كه هدف اصلي محصولات تبليغاتي، ارتقاي كسب و كار شماست. هوشمندانه عمل و محصولات تبليغاتي خود را با دقت و عاقلانه انتخاب كنيد.

اطمينان حاصل كنيد كه با استراتژي بازاريابي كلي شما نيز سازگار باشند. و به ياد داشته باشيد كه اغلب بهترين كالاي تبليغاتي، نمونه‌اي از محصول يا خدمات شماست.

هيچ چيزي بهتر از يك نمونه از محصولات و خدمات شما، نمي‌تواند شركت شما را تعريف كند، بنابراين از نمونه محصولات خود به عنوان كالاهاي تبليغاتي استفاده كنيد، و حتما نام، لوگو و اطلاعات تماس خود را بر روي آن چاپ كنيد!


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹:۱۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انتخاب خودكار تبليغاتي مناسب براي شما

خودكارهاي تبليغاتي يكي از بهترين هداياي تبليغاتي موجود در بازار مي باشند. شما مي توانيد كسب و كار خود را با استفاده از محصولات تبليغاتي مانند خودكارهاي سفارشي، خودكارهاي حكاكي شده، خودكارهاي تبليغاتي رونق ببخشيد.

آيتم هاي سفارشي و يا لوگودار مي توانند موارد استفاده مختلفي داشته باشند. براي توسعه كسب و كار، بزرگداشت يك رويداد ويژه يا جشن تولد، خودكارهاي سفارشي موارد استفاده وسيعي دارند كه هم جذاب و هم كاربردي مي باشند.

هنگام انتخاب خودكار تبليغاتي ، خودكارهايي كه داراي لوگوي شركت شما هستند ميتوانند راهي عالي براي جلب توجه مشتريان باشند. هر بار كه مشتريان شما از اين خودكار براي نوشتن استفاده مي كنند، آنها در واقع به صورت رايگان در حال تبليغ كسب و كار شما هستند و احساس مثبتي نسبت به نام تجاري شما ايجاد مي كنند.

تصور كنيد، يكي از مشتريان شما در حال صحبت كردن با تلفن است و به يك خودكار نياز دارد، هنگاميكه خودكار تبليغاتي شما به همراه لوگوي شركت تان را مي بيند حس مثبتي نسبت به شما و كسب و كارتان پيدا خواهد كرد.

خودكارهاي لوگودار بايد از يك شركت معتبر سفارش داده شوند. پديده جاويد يكي از بهترين توليدكنندگان خودكارهاي سفارشي است.

پديده جاويد انواع مختلفي از خودكارها را با لوگوهاي قابل تنظيم ارائه مي دهد. اين قلم ها خوش رنگ بوده و جلوه اي عالي دارند. اگر شما به دنبال يك خودكار زرق و برق دار اما ارزان براي يك مناسبت ويژه هستيد، ست كامل خودكارهاي رنگي ما گزينه مناسبي خواهد بود.

خودكار تبليغاتي مناسب با بودجه خود انتخاب كنيد

خودكارهاي تبليغاتي ارزان قيمت مختلفي وجود دارند كه در رنگ هاي مختلفي عرضه مي شوند. اين يك هديه عالي براي جشن تولدها و جشن هاي فارغ التحصيلي مي باشد.

اگر به دنبال خودكاري براي تبليغات هستيد، خودكار تبليغاتي لوكس ممكن است انتخاب خوبي باشد. اين خودكارها بسيار جذاب بوده و وقتي به عنوان هديه تبليغاتي ارائه شوند به كسب و كار شما شخصيت مي دهند.

خودكارهاي تجاري يك راه عالي و ارزان براي معرفي برند به مشتريان فعلي و آينده نگر هستند. نام تجاري بخش مهمي از هر كسب و كار است. كسب و كارهاي زيادي وجود دارند كه در تمام بخش هاي خود از ابزار بازاريابي مانند: خودكار استفاده مي كنند كه ممكن است به دليل طول عمر بالا و كاربردي بودن آنها باشد.

خودكارها در طرح هاي مختلف عرضه مي شوند و لوگوي شركت بر روي يك دايره كوچك در بدنه خودكار حكاكي مي شود. به لحاظ طراحي و عملكرد، تنها تعداد محدودي آيتم، بهتر از خودكار تبليغاتي براي توسعه كسب و كار شما وجود دارد.

خودكارهاي تجاري مي توانند يك گزينه كاربردي باشند. اين اقلام براي شركت بسيار كاربردي هستند و در عين اقتصادي بودن، ظاهري چشمگير نيز دارند.

آنها در رنگ هاي مختلف فلزي از قبيل بنفش، ارغواني و سياه عرضه مي شوند. در ميان قلم هاي منحصر به فرد، يك خودكار ويژه و مخصوص كسب و كار خودتان را انتخاب كنيد كه زيبا باشد و داراي يك طراحي چشمگير باشد.

خودكارهاي تبليغاتي داراي انواع مختلفي هستند. خريداران همچنين مي توانند از بين طيف وسيعي از رنگ ها، گزينه مورد نظر خود را انتخاب كنند.

اگر شما علاقه مند به خودكارهاي تبليغاتي سفارشي و يا خودكارهاي مناسب براي رويدادهاي آينده هستيد، خودكاري را انتخاب كنيد كه داراي كيفيت بالايي باشد و عمر طولاني داشته باشد.

پديده جاويد وسيعترين محدوده انتخاب خودكارهاي تبليغاتي را ارائه مي دهد. خودكارهاي ساده، خودكارهاي لوگودار براي شركت ها و يا كسب و كارهاي كوچك و همچنين هداياي تبليغاتي بيشتري را در پديده جاويد خواهيد يافت. از مجموعه گسترده ما ديدن كرده و گزينه مناسب خود را بيابيد.

منبع


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

6 حقيقت نشان دهنده قدرت هداياي تبليغاتي

در عصر بازاريابي ديجيتال كه به شدت در دوران رونق خود به سر مي برد، ممكن است اغلب افراد از قدرت هداياي تبليغاتي غافل شوند.

شايد با استفاده از ابزار و داده هاي بازاريابي و تجزيه و تحليل آنلاين آنها نتوانيد به ميزان تاثير آنها پي ببريد، اما آمار نشان مي دهد كه اين روش بازاريابي چگونه مي تواند مزاياي چشمگيري را براي كسب و كار شما داشته باشد.

1) 89 درصد از مردم هداياي تبليغاتي كاربردي را نزد خود نگه مي دارند

اين نشان دهنده اهميت سرمايه گذاري در هداياي مفيد و كاربردي براي مشتريان شما است كه شامل اقلامي مانند: خودكار تبليغاتي ، كيف مخصوص نگهداري كارت، USB، شارژرهاي قابل حمل، ليوان و غيره مي شود.

در حقيقت، فلش مموري ها به عنوان محصول تبليغاتي برتر با دريافت 21 درصد از آراي نظرسنجي به عنوان كاربردي ترين هديه تبليغاتي انتخاب شده اند.

2) هر ساله مبالغ زيادي براي خريد كالاهاي تبليغاتي صرف مي شود

آيا شما فكر مي كنيد كه اگر محصولات تبليغاتي ابزاري كارآمد و قدرتمند نبودند، مبلغ قابل توجهي پول در سراسر جهان صرف آنها مي شد؟

3) محصولات تبليغاتي دو برابر بيشتر از تبليغات معمولي انگيزه ايجاد مي كنند

در حالي كه تبليغات تلويزيوني و مجله ها نيز مي توانند به ارتقاء نام تجاري شما كمك كنند، آنها در مقايسه با هديه تبليغاتي گران تر بوده و تاثيرگذاري كمتري دارند.

براي تبليغات تلويزيوني بايد به مدت طولاني تبليغ كسب و كار شما نمايش داده شود. با اين كار مبلغ خيلي زيادي را بايد براي اين كار در نظر بگيريد.

با انجام تبليغات بوسيله هداياي تبليغاتي مي توانيد در ميزان پول خود صرفه جويي كنيد و خود را بيشتر و طولاني تر در معرض ديد قرار دهيد.

برخي از هداياي تبليغاتي بمدت طولاني براي شما تبليغ خواهند كرد. البته در صورتي كه از جنس خوب و مرغوب ساخته شده باشند.

4) ايجاد حس اعتماد در مردم

79 درصد از مردم كه محصولات تبليغاتي را دريافت كرده اند تمايل بيشتري براي انجام كارهاي تجاري با برند موردنظر دارند.

اين آمار گوياي اين حقيقت است كه مي توان به هداياي تبليغاتي به چشم يك كالاي قابل اعتماد نگاه كرد. ارائه محصولات تبليغاتي يك راه عالي است كه باعث مي شود نام تجاري شما با ظرافت و جذابيت بيشتري نسبت به رقباي شما در معرض ديد باشد.

5) محصولات تبليغاتي آگاهي تجاري را در مردم افزايش مي دهند

حتي اگر در آن لحظه نتوانيد توجه مشتريان را براي انجام خريد به خود جلب كنيد، با اين كار در معرض ديد قرار گرفته ايد.

84٪ از افرادي كه هداياي تبليغاتي دريافت كرده اند بر اين باورند كه آگاهي آنها از نام تجاري مربوطه افزايش يافته است.

اين به ويژه براي كسب و كارهاي محلي يك اتفاق عالي است كه به دنبال در معرض ديد قرار دادن برند خود و ايجاد تعامل با مشتريان خود هستند.

با عرضه محصولات تبليغاتي شما قادر خواهيد بود با مشتريان بالقوه آينده خود ارتباط فوري برقرار كنيد.

6) بيشتر افراد محصولات تبليغاتي دريافتي را بيش از 12 ماه نزد خود نگه مي دارند

يك تبليغات تلويزيون در عرض يك يا چند دقيقه محصول شما را تبليغ مي كند، اما يك محصول تبليغاتي مي تواند بيش از يك سال كارآيي داشته باشد.

بعضي از هداياي تبليغاتي حتي بيشتر از يك سال هم نزد مشتري مي ماند مانند جعبه پذيرايي، پاور بانك تبليغاتي، فلش مموري تبليغاتي، جا كليدي تبليغاتي، ساعت تبليغاتي و . . .

آيا برند تجاري شما تا به حال در زمينه محصولات تبليغاتي سرمايه گذاري كرده است؟

منبع


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹:۱۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

گسترش نام برند با خودكار تبليغاتي

خودكارهاي تبليغاتي ابزارهاي تبليغاتي ايده آل هستند. با استفاده از اقلام تبليغاتي مانند خودكار، شما مي توانيد به تعداد زيادي از مشتريان با يك حركت دسترسي داشته باشيد.

 

خودكارها بهترين ابزار براي معرفي هويت نام تجاري مي باشند كه مي توانند در رويدادهاي تبليغاتي مانند سمينارها و نمايشگاه ها توزيع شوند.

اين به يك رسم در ميان شركت ها تبديل شده است كه از خودكار تبليغاتي مارك دار براي جذب مشتريان بالقوه خود استفاده مي كنند و در نتيجه، ميزان بازتاب نام تجاري را به ميزان بيشتري بهبود مي بخشد.

خودكارهاي چاپ شده مي توانند بدون فشار آوردن به بودجه يك شركت، موجب موفقيت آن در راستاي دستيابي به اهداف تبليغاتي خود شوند. در مقايسه با بسياري از هداياي تبليغاتي ديگر، خودكارها و اقلام نوشتاري بازده بيشتري از سرمايه گذاري انجام شده ارائه مي دهند.

سرمايه گذاري بر روي آنها بسيار ارزان است و نام تجاري را به طور موثر بين يك جامعه بزرگ گسترش مي دهند. در مقايسه با بسياري از هداياي تبليغاتي مانند ساعت ها، تقويم ها و هداياي روميزي، قلم ها باعث مي شود كه نام تجاري بهتر ديده شود و بدين ترتيب آنها به عنوان يكي از بهترين اقلام تبليغاتي معرفي مي شوند.

خودكار تبليغاتي هديه تبليغاتي ارزان و متنوع

در بين هداياي تبليغاتي ، شما مي توانيد يك مجموعه گسترده اي از خودكار تبليغاتي را در دسته بندي هايي شامل: خودكارهاي پلاستيكي، خودكارهاي فلزي و خودكارهاي چند منظوره را خريداري كنيد. در هر رده، گزينه هاي مختلفي در دسترس هستند.

خودكارها، مانند ساير اقلام، داراي بسياري از عناصر منطبق با مد هستند. طرح هاي مختلف و سبك هاي متفاوتي از خودكارها در اين فروشگاه وجود دارد. طرح هاي جذاب و خلاق، توجه سايرين را نسبت به خود جذب مي كنند و درنتيجه باعث افزايش شناخت نسبت به برند شما مي شوند.

در زمينه نوآوري خودكار، شما مي توانيد طرح هاي مختلفي را سفارش دهيد تا افراد هدف شما راغب به استفاده از خودكار تبليغاتي شما شوند. با طرح هاي متفاوت كاربران را نسبت به خود جذب مي كنند و به طور منظم به استفاده از آنها وا مي دارند.

خودكارها يكي از بهترين ابزارهاي تبليغاتي از لحاظ بازده سرمايه گذاري هستند. آنها ارزانترين اقلام موجود در فروشگاه هاي هديه تبليغاتي هستند، گرچه خودكارهايي وجود دارند كه داراي قيمت بالايي هستند.

مقرون به صرفه بودن و سودمندي خودكارها، رقابتي ترين عاملي است كه آنها را قادر مي سازد تا بازده بيشتري را براي شركت به همراه داشته باشند. خودكار براي همه دسته از مشتريان مفيد است و مي توان الگوي برند را به راحتي بر روي آنها قرار داد.

آنها كاربرد خود را در همه نوع كسب و كار پيدا مي كنند و توسط طيف وسيعي از مشتريان استفاده مي شوند. شركت ها مي توانند خودكارها را با توجه به ترجيح مشتريان سفارشي كنند و مي توانند رنگي را انتخاب كنند كه با رنگ هويت نام تجاري خود مطابقت داشته باشد.

شما مي توانيد يك مجموعه منحصر به فرد از خودكارها پيدا كنيد كه در طراحي و قيمت بسيار متنوع هستند. براي ديدن جزئيات بيشتر در مورد خودكار تبليغاتي، لطفا از وب سايت ما ديدن كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۴:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انتخاب خودكار تبليغاتي مناسب براي شما

خودكارهاي تبليغاتي يكي از بهترين هداياي تبليغاتي موجود در بازار مي باشند. شما مي توانيد كسب و كار خود را با استفاده از محصولات تبليغاتي مانند خودكارهاي سفارشي، خودكارهاي حكاكي شده، خودكارهاي تبليغاتي رونق ببخشيد.

آيتم هاي سفارشي و يا لوگودار مي توانند موارد استفاده مختلفي داشته باشند. براي توسعه كسب و كار، بزرگداشت يك رويداد ويژه يا جشن تولد، خودكارهاي سفارشي موارد استفاده وسيعي دارند كه هم جذاب و هم كاربردي مي باشند.

هنگام انتخاب خودكار تبليغاتي ، خودكارهايي كه داراي لوگوي شركت شما هستند ميتوانند راهي عالي براي جلب توجه مشتريان باشند. هر بار كه مشتريان شما از اين خودكار براي نوشتن استفاده مي كنند، آنها در واقع به صورت رايگان در حال تبليغ كسب و كار شما هستند و احساس مثبتي نسبت به نام تجاري شما ايجاد مي كنند.

تصور كنيد، يكي از مشتريان شما در حال صحبت كردن با تلفن است و به يك خودكار نياز دارد، هنگاميكه خودكار تبليغاتي شما به همراه لوگوي شركت تان را مي بيند حس مثبتي نسبت به شما و كسب و كارتان پيدا خواهد كرد.

خودكارهاي لوگودار بايد از يك شركت معتبر سفارش داده شوند. پديده جاويد يكي از بهترين توليدكنندگان خودكارهاي سفارشي است.

پديده جاويد انواع مختلفي از خودكارها را با لوگوهاي قابل تنظيم ارائه مي دهد. اين قلم ها خوش رنگ بوده و جلوه اي عالي دارند. اگر شما به دنبال يك خودكار زرق و برق دار اما ارزان براي يك مناسبت ويژه هستيد، ست كامل خودكارهاي رنگي ما گزينه مناسبي خواهد بود.

خودكار تبليغاتي مناسب با بودجه خود انتخاب كنيد

خودكارهاي تبليغاتي ارزان قيمت مختلفي وجود دارند كه در رنگ هاي مختلفي عرضه مي شوند. اين يك هديه عالي براي جشن تولدها و جشن هاي فارغ التحصيلي مي باشد.

اگر به دنبال خودكاري براي تبليغات هستيد، خودكار تبليغاتي لوكس ممكن است انتخاب خوبي باشد. اين خودكارها بسيار جذاب بوده و وقتي به عنوان هديه تبليغاتي ارائه شوند به كسب و كار شما شخصيت مي دهند.

خودكارهاي تجاري يك راه عالي و ارزان براي معرفي برند به مشتريان فعلي و آينده نگر هستند. نام تجاري بخش مهمي از هر كسب و كار است. كسب و كارهاي زيادي وجود دارند كه در تمام بخش هاي خود از ابزار بازاريابي مانند: خودكار استفاده مي كنند كه ممكن است به دليل طول عمر بالا و كاربردي بودن آنها باشد.

خودكارها در طرح هاي مختلف عرضه مي شوند و لوگوي شركت بر روي يك دايره كوچك در بدنه خودكار حكاكي مي شود. به لحاظ طراحي و عملكرد، تنها تعداد محدودي آيتم، بهتر از خودكار تبليغاتي براي توسعه كسب و كار شما وجود دارد.

خودكارهاي تجاري مي توانند يك گزينه كاربردي باشند. اين اقلام براي شركت بسيار كاربردي هستند و در عين اقتصادي بودن، ظاهري چشمگير نيز دارند.

آنها در رنگ هاي مختلف فلزي از قبيل بنفش، ارغواني و سياه عرضه مي شوند. در ميان قلم هاي منحصر به فرد، يك خودكار ويژه و مخصوص كسب و كار خودتان را انتخاب كنيد كه زيبا باشد و داراي يك طراحي چشمگير باشد.

خودكارهاي تبليغاتي داراي انواع مختلفي هستند. خريداران همچنين مي توانند از بين طيف وسيعي از رنگ ها، گزينه مورد نظر خود را انتخاب كنند.

اگر شما علاقه مند به خودكارهاي تبليغاتي سفارشي و يا خودكارهاي مناسب براي رويدادهاي آينده هستيد، خودكاري را انتخاب كنيد كه داراي كيفيت بالايي باشد و عمر طولاني داشته باشد.

پديده جاويد وسيعترين محدوده انتخاب خودكارهاي تبليغاتي را ارائه مي دهد. خودكارهاي ساده، خودكارهاي لوگودار براي شركت ها و يا كسب و كارهاي كوچك و همچنين هداياي تبليغاتي بيشتري را در پديده جاويد خواهيد يافت. از مجموعه گسترده ما ديدن كرده و گزينه مناسب خود را بيابيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۳:۴۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مجموعه هداياي تبليغاتي لوكس و سفارشي

هداياي تبليغاتي شما، تاثير زيادي بر روي نحوه كسب و كارتان با مشتريان‌تان مي‌گذارد، بنابراين كسب‌وكار خود را با هداياي تبليغاتي باكيفيت و سفارشي، براي مشتري‌هايتان به نمايش بگذاريد.

 

استفاده از هداياي تبليغاتي با كيفيت باعث مي شود محصول تبليغاتي شما مورد استفاده قرار گرفته و در طولاني مدت نام برند و شعار تبليغاتي شما را در معرض ديد مشتريان قرار خواهد داد.

پس از سال ها فعاليت در صنعت محصولات تبليغاتي، آموخته‌ايم كه تهيه هداياي مناسب براي شركت‌هاي بزرگ به چه مواردي نياز دارد. به همين دليل است كه محصولاتي باكيفيت و با قيمت مستقيم كارخانه عرضه مي‌كنيم.

شما هم مي‌توانيد بدون فراتر رفتن از بودجه خود‌، به مشتري‌هايتان هداياي لوكس و شخصي‌سازي شده بدهيد، هدايايي كه متناسب با هر مناسبت تبليغاتي، سفارشي شده‌اند.

هزينه هاي پايين تر با خريد عمده

با خريد هداياي تبليغاتي خود بصورت عمده با هزينه پايين مي توانيد كمپين تبليغاتي خود را انجام دهيد. در صورتي كه مي خواهيد در چند مرحله خريد محصولات تبليغاتي خود را انجام دهيد با خريد يكجا و بصورت عمده با قيمت كمتر محصولات تبليغاتي خود را تهيه كنيد.

انتخاب و طراحي هديه مناسب براي تعطيلات، تبليغات فصلي، رويدادهاي تقدير از مشتري و نمايشگاه‌هاي تجاري هيچ‌وقت تا اين حد راحت نبوده است.

در زمان انتخاب محصول تبليغاتي خود، محصولي را انتخاب كنيد كه رنگ آن با رنگ و طرح لوگوي شما همخواني داشته باشد. با انتخاب رنگ مناسب زيبايي بيشتري به محصول تبليغاتي خود بدهيد. با اين كار امكان استفاده از محصول شما بيشتر خواهد شد.

رضايت مشتري‌هايتان را با خودكارهاي حكاكي شده، مداد اتود و هديه هاي تبليغاتي شخصي‌سازي شده كه نام و برندتان را به خوبي نشان مي‌دهند جلب كنيد.

استفاده از هداياي تبليغاتي كاربردي

خودكار تبليغاتي سفارشي يكي از محبوب‌ترين هداياي تبليغاتي هستند. با هديه دادن اين خودكارها به مشتري‌هايتان، كاري مي‌كنيد كه هربار كه از آنها استفاده كنند، به ياد شما بيفتند.

با هديه دادن خودكار تبليغاتي لوكس و با كيفيت، در جلسات مهم مشتريان شما تمايل بيشتري به استفاده از آن خواهند داشت و برند شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

كمپين‌هاي تبليغاتي خود را با ارائه برترين محصولات، قيمت‌هاي رقابتي و آپشن‌هاي متنوع و بي‌شمار، متمايز كنيد. ما براي هر كسب‌وكار، صنعت و كمپيني، هديه تبليغاتي مناسب با آن را ارائه مي‌كنيم، از دفترچه يادداشت تبليغاتي گرفته تا لوازم خانه و آشپزخانه و ابزارآلات.

ما همچنين هداياي لوكس و متناسب با آخرين تكنولوژي‌هاي روز نيز براي تبليغات ارائه مي‌كنيم، مثل فلاش مموري‌هايي با ظرفيت بالا، چراغ قوه LED، كلاه تبليغاتي ، ساعت تبليغاتي ، ليوان تبليغاتي و يا جاكليدي تبليغاتي و جعبه پذيرايي .

مجموعه رو به رشد هداياي لوكس ما، براي هر كسب و كار و بودجه‌اي چيزي در چنته دارد. به علاوه، بر روي تمامي محصولات ما مي‌توانيد نام و برند خود را چاپ كنيد و قيمت‌گذاري‌ها براساس كمپين‌هاي مختلف متفاوت است.

ما در پديده جاويد چاپ ليزري نام، برند و پيام تبليغاتي و همه انواع تزئينات سفارشي را بر روي محصول انتخابي شما انجام مي‌دهيم.

با استفاده از ليزر، زيبايي و در عين حال تنوع را مي توانيد در چاپ محصول تبليغاتي داشته باشيد. هر طرحي كه مايل باشيد را مي توانيد بر روي هديه تبليغاتي شركت خود چاپ كنيد.

از مجموعه هداياي لوكس ما، به منظور تبليغات شركت خود ديدن كنيد. در اين مجموعه محصولات تبليغاتي متنوعي را خواهيد يافت كه براي تبليغات شما مناسب باشد و باعث رشد و پيشرفت كسب و كارتان شود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انواع خودكار تبليغاتي براي ارتقاي كسب و كار

احتمالا ديده ايد كه شركت هاي بزرگ در نمايشگاه هاي تجاري، خودكار تبليغاتي به افراد مي‌دهند. معمولا يك سمت اين خودكارها، لوگوي آن شركت ها چاپ شده است.

خودكار تبليغاتي را مي توان در طرح هاي متنوع و رنگ هايي هماهنگ با طرح برند خود انتخاب كنيد. با اين وجود، هميشه راهي وجود دارد كه يك قدم بيشتر برداريد و ما به شما نشان مي‌دهيم چطور اينكار را انجام دهيد.

خودكار هاي Ballpoint

قصد داريم ابتدا با خودكار هاي تبليغاتي Ballpoint شروع كنيم. اين يكي از خودكار هاي معمول و رايجي است كه هر روزه هزاران نفر از آنها استفاده مي كنند.

روش كار اين خودكار ها اينطور است كه جوهر از طريق يك گلوله سفت كوچك ۰٫۷-۱٫۲ ميليمتري كه از برنج، فولاد و يا كاربيد تنگستن ساخته شده، بيرون مي‌آيد. جوهر در تماس با كاغذ تقريبا بلافاصله خشك مي‌شود. اين خودكار ها در محدوده قيمت هاي متفاوت به بازار عرضه مي شوند.

اين خودكار، جايگزين خود نويس هاي قديمي بوده است. شما مي توانيد خودكار تبليغاتي مورد نظر خود را با قيمتي مناسب و به تعداد زياد به ما سفارش دهيد. استفاده از اين نوع خودكار به عنوان يك هديه تبليغاتي، بسيار مناسب است زيرا هم در دسترس است و هم كاربردي.

بخاطر عمر طولاني و پس ندادن جوهر و راحتي استفاده، امروزه همه از خودكارهاي Ballpoint استفاده مي كنند. اين خودكارها را مي توانيد با نام و لوگوي برند كسب و كار خود شخصي و سفارشي كنيد.

خودكار هايي با تم شركتي

در ميان تمام محصولات ما، مجموعه اي از خودكار هاي تبليغاتي وجود دارد كه مي توان به شيوه اي متناسب با موضوع و تم شركت شما طراحي شوند. ما مي‌توانيم خودكارهايي به هر شكلي كه مد نظر شماست بسازيم.

مطمئنا مردم به سختي خودكاري را فراموش مي‌كنند كه مثلا به شكل يك چكش بوده و تمام اطلاعات مربوطه به شركتي كه آن را به آنها هديه داده بر روي آن چاپ شده است.

اين خودكار ها انواع و شكل هاي متنوعي دارند و مي توانيم بسته به نياز شما، خودكار مورد نظر شما را طراحي و بسازيم. اين نوع از خودكار ها يكي از پر طرفدارترين هداياي تبليغاتي مورد استفاده شركت ها و صاحبان كسب و كار مي باشند.

خودكار هاي لمسي

گوشي هاي هوشمند با صفحه نمايش لمسي با حساسيت بالا، امروزه بسيار پرطرفدار شده‌اند. شما هم مي‌توانيد از اين فرصت استفاده كرده و خودكاري به مشتري هايتان هديه دهيد كه يك سري ماكروفايبر بر روي نوك خودكار قرار مي گيرد و مي توان از آن به عنوان قلم لمسي استفاده كرد.

به اين ترتيب مي‌توانيد رابطه قوي تري با مشتري هاي خود ايجاد كنيد، چون شما تنها يك خودكار معمولي به آنها نمي دهيد، شما ابزار كابردي در اختيار آنها قرار مي دهيد كه هر روز از آن استفاده مي كنند.

خودكار هاي لوكس

علاوه بر خودكارهاي تبليغاتي معمولي كه مي‌توانيد به صورت عمده براي نمايشگاه ها و رويدادها از آنها استفاده كنيد، ما مجموعه اي از خودكار هاي لوكس براي مشتري هاي خاص را نيز به شما پيشنهاد مي كنيم. ظاهر اين خودكار ها به صورتي است كه اصلا جنبه‌ تبليغاتي بودن آنها را القا نمي كند.

طرح ها و اشكال اين نوع خودكار نامحدود است و به سليقه و نياز شما بستگي دارد. بستگي به كسب و كار شما و مشتريان شما اناع مختلفي از خودكار تبليغاتي لوكس با قيمت هاي مختلف در دسترس هستند.

مغزي اين نوع از خودكار ها را مي توان تعويض كرد. اين كار باعث مي شود از خودكار تبليغاتي شما به مدت خيلي طولاني استفاده شده و نام برند شما تبليغ شود.

ما در پديده جاويد انواع سفارشي سازي ها را بر روي انواع خودكار ها انجام مي دهيم. تنها كافي است با ما تماس بگيريد تا لوگوي برند شما نيز بر روي يكي از اين خودكار ها چاپ شود.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انواع خودكار تبليغاتي براي ارتقاي كسب و كار

احتمالا ديده ايد كه شركت هاي بزرگ در نمايشگاه هاي تجاري، خودكار تبليغاتي به افراد مي‌دهند. معمولا يك سمت اين خودكارها، لوگوي آن شركت ها چاپ شده است.

خودكار تبليغاتي را مي توان در طرح هاي متنوع و رنگ هايي هماهنگ با طرح برند خود انتخاب كنيد. با اين وجود، هميشه راهي وجود دارد كه يك قدم بيشتر برداريد و ما به شما نشان مي‌دهيم چطور اينكار را انجام دهيد.

خودكار هاي Ballpoint

قصد داريم ابتدا با خودكار هاي تبليغاتي Ballpoint شروع كنيم. اين يكي از خودكار هاي معمول و رايجي است كه هر روزه هزاران نفر از آنها استفاده مي كنند. روش كار اين خودكار ها اينطور است كه جوهر از طريق يك گلوله سفت كوچك 0?7-1?2 ميليمتري كه از برنج، فولاد و يا كاربيد تنگستن ساخته شده، بيرون مي‌آيد. جوهر در تماس با كاغذ تقريبا بلافاصله خشك مي‌شود. اين خودكار ها در محدوده قيمت هاي متفاوت به بازار عرضه مي شوند.

اين خودكار، جايگزين خود نويس هاي قديمي بوده است. شما مي توانيد خودكار تبليغاتي مورد نظر خود را با قيمتي مناسب و به تعداد زياد به ما سفارش دهيد. استفاده از اين نوع خودكار به عنوان يك هديه تبليغاتي، بسيار مناسب است زيرا هم در دسترس است و هم كاربردي.

بخاطر عمر طولاني و پس ندادن جوهر و راحتي استفاده، امروزه همه از خودكارهاي Ballpoint استفاده مي كنند. اين خودكارها را مي توانيد با نام و لوگوي برند كسب و كار خود شخصي و سفارشي كنيد.

خودكار هايي با تم شركتي

در ميان تمام محصولات ما، مجموعه اي از خودكار هاي تبليغاتي وجود دارد كه مي توان به شيوه اي متناسب با موضوع و تم شركت شما طراحي شوند. ما مي‌توانيم خودكارهايي به هر شكلي كه مد نظر شماست بسازيم. مطمئنا مردم به سختي خودكاري را فراموش مي‌كنند كه مثلا به شكل يك چكش بوده و تمام اطلاعات مربوطه به شركتي كه آن را به آنها هديه داده بر روي آن چاپ شده است.

اين خودكار ها انواع و شكل هاي متنوعي دارند و مي توانيم بسته به نياز شما، خودكار مورد نظر شما را طراحي و بسازيم. اين نوع از خودكار ها يكي از پر طرفدارترين هداياي تبليغاتي مورد استفاده شركت ها و صاحبان كسب و كار مي باشند.

خودكار هاي لمسي

گوشي هاي هوشمند با صفحه نمايش لمسي با حساسيت بالا، امروزه بسيار پرطرفدار شده‌اند. شما هم مي‌توانيد از اين فرصت استفاده كرده و خودكاري به مشتري هايتان هديه دهيد كه يك سري ماكروفايبر بر روي نوك خودكار قرار مي گيرد و مي توان از آن به عنوان قلم لمسي استفاده كرد. به اين ترتيب مي‌توانيد رابطه قوي تري با مشتري هاي خود ايجاد كنيد، چون شما تنها يك خودكار معمولي به آنها نمي دهيد، شما ابزار كابردي در اختيار آنها قرار مي دهيد كه هر روز از آن استفاده مي كنند.

خودكار هاي لوكس

علاوه بر خودكارهاي تبليغاتي معمولي كه مي‌توانيد به صورت عمده براي نمايشگاه ها و رويدادها از آنها استفاده كنيد، ما مجموعه اي از خودكار هاي لوكس براي مشتري هاي خاص را نيز به شما پيشنهاد مي كنيم. ظاهر اين خودكار ها به صورتي است كه اصلا جنبه‌ تبليغاتي بودن آنها را القا نمي كند.

طرح ها و اشكال اين نوع خودكار نامحدود است و به سليقه و نياز شما بستگي دارد. بستگي به كسب و كار شما و مشتريان شما اناع مختلفي از خودكار تبليغاتي لوكس با قيمت هاي مختلف در دسترس هستند. مغزي اين نوع از خودكار ها را مي توان تعويض كرد. اين كار باعث مي شود از خودكار تبليغاتي شما به مدت خيلي طولاني استفاده شده و نام برند شما تبليغ شود. ما در پديده جاويد انواع سفارشي سازي ها را بر روي انواع خودكار ها انجام مي دهيم. تنها كافي است با ما تماس بگيريد تا لوگوي برند شما نيز بر روي يكي از اين خودكار ها چاپ شود.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰:۱۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |