نقش مهم پوشاك تبليغاتي

لباس هاي تبليغاتي تبديل به بخشي ضروري در اكثر كمپين هاي تبليغاتي شده است.

پوشاك تبليغاتي چيست و چه نقشي در موفقيت كسب و كار دارد؟

لباس هاي تبليغاتي تنها منحصر به پيراهن، روسري و دستبند هاي مورد استفاده در مراسم هاي تبليغاتي نمي شوند، بلكه علاوه بر آن پوشاك تبليغاتي و متحدالشكلي كه توسط كاركنان يك شركت يا كارخانه مورد استفاده قرار مي گيرند نيز از جمله پوشاك تبليغاتي محسوب مي شوند.
اين تجهيزات معمولا نام تجاري و لوگوي شركت مربوطه را شامل مي شوند كه در آرايش رنگي مطابق با آن برند طراحي شده اند.

پوشاك تبليغاتي به عنوان ابزاري مؤثر در بازاريابي

چه راهي بهتر و كم هزينه تر از پوشاك تبليغاتي در زمينه بازاريابي وجود دارد؟!
تبليغات رسانه اي خصوصاً از طريق تلويزيون براي يك شركت هزينه هاي سنگيني را براي يك شركت در پي دارد. اما تبليغ به وسيله لباس هاي تبليغاتي مي تواند نام تجاري و تبليغات شما را به جاهايي ببرد كه حتي ممكن است تلويزيون وجود نداشته باشد.
اگر شما به تمامي كاركنان خود لباس هاي تبليغاتي مزيّن به نام شركت و لوگوي منحصر به فرد آن بدهيد، اين كارمندان هرجايي كه بروند، سفير هاي كسب و كار شما خواهند بود.
بنابرين نكته بسيار مهم اين است كه شما كاركنان خود را از اهميت اخلاق نيك و برخورد مناسب در خارج از فضاي كار و در زماني كه اين لباس ها را بر تن دارند آگاه كنيد.
شما مي توانيد با طراحي يك لباس جالب توجه و مطابق مد روز ، حسي خوب براي كاركنان خود در هنگام پوشيدن اين لباس ها ايجاد نماييد. به علاوه با اين روش مي توانيد انعكاسي از استاندارد هاي كار خود را يه نمايش بگذاريد.

تقويت روحيه كار گروهي

تحقيقات بسياري در زمينه ماهيت كار گروهي شكل گرفته است. چنانچه تمام كاركنان شما لباس هاي سفارشي بپوشند حس مثبت تعلق به يك گروه در وجود آن ها ايجاد مي شود. ايجاد حس ارزش قائل شدن در وجود كاركنان و تشويق ان ها به كار گروهي بسيار در سودمندي و افزايش بازده شركت شما مؤثر واقع مي شود.

از كجا شروع كنيم؟

بهترين كار در زمان طراحي پوشاك تبليغاتي مشورت گرفتن از يك فرد يا تيم حرفه اي و متخصص است. شركت هاي متنوع و بسياري در اين زمينه در حال فعاليت هستند كه شما مي توانيد از حضور افراد تحصيل كرده و متخصص اين كار بهره ببريد. هزينه در به كار گيري يك فرد متخصص بسيار كمتر از تبليغات در يك مجله است. اين را در نظر داشته باشيد كه كاركنان شما بخش مهمي از تبليغات به روش پوشيدن پوشاك تبليغاتي هستند. چراكه آن ها افرادي هستند كه روزانه موظف به پوشيدن اين لباس ها هستند و شما بايد نياز هاي آن ها را به دقت در نظر بگيريد. همچنين از استايل هاي موجود براي خانم ها و آقايان سايز بزرگ اطمينان حاصل نماييد. فراهم كردن تعداد كمي تي شرت سايز بزرگ اثر منفي بر كارمندان خواهد گذاشت.
پوشاك تبليغاتي نقشي اساسي در هر كسب و كاري دارد. اين شيوه مي تواند روشي مقرون به صرفه براي تبليغات شركت شما و تقويت روحيه كار گروهي باشد. به ازاي هر ريال هزينه در اين زمينه شما سود خواهيد كرد.

نوشته شده توسط هداياي تبليغاتي پديده جاويد
نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۳:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |