خودكارهاي تبليغاتي و نوشتافزارهاي سفارشي

يكي از پرطرفدارترين و مقرون‌به‌صرفه‌ترين هداياي تبليغاتي ، خودكار است! به طور متوسط بين 6-8 نفر مي‌توانند از يك خودكار تبليغاتي ، به مدت 1-3 سال استفاده كنند! اين به اين معني است كه خودكارتبليغاتي سفارشي شما، بردنتان را بيش از 10 سال تبليغ مي‌كنند! اينهمه كار، در ازاي هزينه‌اي اندك! حالا اين خودكارهاي تبليغاتي را از كجا مي‌توان تهيه كرد؟ همين جا، از (مجموعه پديده جاويد)، تمام خودكارها، مدادها و ديگر نوشت‌افزارهاي سفارشي ، با حداقل هزينه در اختيار شماست.

رستوران‌ها، املاك و مستغلات، شركت‌هاي بيمه، شركت‌هاي مالي، نمايندگي‌هاي خودرو و هزار كسب‌وكار كوچك ديگر كه در آنها نياز به نوشت‌افزار وجود دارد، بهترين مكان‌ها براي بازاريابي با خودكار تبليغاتي هستند.

اگر واقعا مي‌خواهيد برند خود را در معرض ديد بگذاريد، خودكار تبليغاتي خود را به پيشخدمت يك رستوران بدهيد، و مطمئن باشيد كه صدها نفر در هر هفته، آن خودكار تبليغاتي را مي‌بينند! به خاطر داشته باشيد كه خودتان را فقط به خودكارهاي تبليغاتي سفارشي محدود نكنيد، شما مي‌توانيد از هايلايترها، ماژيك‌ها و مدادهاي سفارشي نيز به همين منظور استفاده كنيد.

هرچه نوشت‌افزارتان كاربردي‌تر باشد، احتمال استفاده از آن نيز بيشتر مي‌شود؛ و استفاده بيشتر از يك هديه تبليغاتي به معني هرچه بيشتر در معرض ديد قرار گرفتن لوگوي برند شماست. صاحب كالا با ديدن برند شما، آگاهانه يا ناخودآگاه هميشه شما را در ذهن خواهد داشت.

انتخاب يك خودكار تبليغاتي خلاقانه

با خودكار تبليغاتي سقارشي ، گزينه‌هاي زيادي براي خلاقيت داريد. شما هم مي‌توانيد يك طرح منحصر به فرد و يا گران‌تر را انتخاب كنيد و يا يك كار معمولي را تبديل به يك اثر هنري منحصر به فرد كنيد! اين يك شيوه منحصر به فرد و جالب براي تبليغ كسب و كارتان است، زيرا خودكارهاي تبليغاتي خيلي دست به دست مي‌شوند و يا خودكارها را سفارشي كنيد، مانند خودكارهاي تبليغاتي با نور LED، خودكارهاي چند رنگي سفارشي و يا از همه جالب‌تر، خودكار سوزني كه مي توان با آي‌پد ، آي‌پاد ، گوشي‌هاي هوشمند يا تبلت ها نيز استفاده كرد.

از ديگر اقدامات خلاقانه براي سفارشي كردن خودكارهاي تبليغاتي ، مي توان وصل كردن يك جاكليدي به خودكار نام برد، به اين ترتيب مي‌تواند خودكارتبليغاتي را به كيف ، دفترهاي سيمي يا لباس آويزان كرد. اگر واقعا مي‌خواهيد براي بازاريابي خود خلاقيت به خرج دهيد، سعي كنيد خودكارهاي تبليغاتي را با ايده‌هاي نوآورانه و جالب‌توجه سفارشي كنيد.

انتخاب بهترين خودكارهاي تبليغاتي از ميان بهترين برندهاي موجود

در اينجا مي‌توانيد خودكارهاي تبليغاتي را از ميان بهترين برندها و توليدكننده هاي خودكار انتخاب كنيد! ما همچنين خودكارهايي از برندهاي مختلف داريم كه مختص صنعت تبليغات طراحي شده‌اند، براي تبليغات لوكس، نياز به خودكارهاي لوكس نيز داريم. اين نوع خودكار تبليغاتي هديه‌ عالي براي قدرداني از كاركنان نيز هستند. حتي اين امكان وجود دارد كه نام كارمند خود را با ليزر بر روي خودكار تبليغاتي حكاكي كنيد تا كاملا سفارشي شوند.

در مورد خودكارهاي برند نيز اين امكان وجود دارد كه علاوه بر حك‌كردن نام كارمندان بر روي خودكار، لوگوي شركت‌تان را نيز بر روي قسمت ديگري از خودكار و يا به صورت رنگي در بالاي خودكار چاپ كنيد؛ به اين ترتيب هم از كارمندتان قدرداني مي‌كنيد، هم برند خود را تبليغ مي‌كنيد.

براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد انواع خودكارها و برندها، به وب‌سايت ما سر بزنيد.


نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲:۰۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |