قلم‌هاي رنگي به عنوان هديه تبليغاتي براي شما كار خواهند كرد قسمت دو

قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي جالب


البته، نمي توان فراموش كرد كه رنگ كردن با اين قلم‌هاي رنگي كه شما به عنوان هديه تبليغاتي به افراد مي‌دهيد همچنين يك فعاليت سرگرم‌كننده است كه اغلب با دلايل تفريحي درگير مي‌شود. اين به اين معني است كه حتي اگر كسب‌وكار شما در يك ميدان رقابت قرار ندارد، ممكن است قلم‌هاي رنگي انتخاب خوبي براي اتصال با حس سرگرمي و خلاقيت افراد هدف شما باشند و بتواند به عنوان يك هديه تبليغاتي محبوب عمل كند.
قلم‌هاي رنگي به خوبي به عنوان هداياي تبليغاتي عمل مي‌كنند، چرا كه آنها به عنوان تبليغات آشكار شناخته نمي‌شوند. در حالي كه خودكار تبليغاتي و يا كيف‌هاي رنگي مارك دار براي به نمايش گذاشتن لوگو عالي كار مي‌كنند، مشتريان مي‌دانند كه اين هدف اصلي آنهاست. با انتخاب قلم رنگي، در حالي كه با افتخار اعتبار خود را به نمايش مي‌گذاريد، به هدف خود نيز خدمت مي‌كنيد. اين نشان مي‌دهد كه شما يك نشان تجاري هستيد كه دوست دارد افراد لذت ببرند و اين كار باعث جلب توجه بيشتر اشخاص به نام تجاري شما شده و سود شركت شما بالا خواهد رفت.

برندهاي هنري به طور خاص بايد پتانسيل نهفته در قلم رنگي، مداد و لوازم هنري را جدي بگيرند. اگر، براي مثال، شما يك شركت طراحي گرافيكي هستيد، چرا بعد از آماده كردن درخواست مشتري آنرا همراه با يك مجموعه از قلم‌هايي با رنگ‌هاي جذاب، ارسال نكنيد؟ آنها تشويق خواهند شد كه از اين قلم‌ها براي خلق كردن يك ايده جديد استفاده كنند و اين هديه تبليغاتي واقعا خلاقيت و استعداد شما را در اين فرآيند نشان مي‌دهد، و آنها را تشويق مي‌كند كه از شما براي نيازهاي بعدي خود استفاده كنند.

قلم‌هاي رنگي موارد كاربردي، كم‌هزينه و خلاقانه


همچنين فوايد بي شماري براي استفاده از قلم رنگي به عنوان هديه تبليغاتي وجود دارد. اين هداياي تبليغاتي ارزان و كم‌هزينه هستند، با اين حال مزاياي زيادي در درك اشخاص از برند و نشان هويت تجاري شما ارائه مي‌كنند. يك بسته قلم رنگي ممكن است به راحتي با لوگوي شركت شما، رنگ‌ها و شعار شما هماهنگ شده و تصوير شركت شما را در ذهن گيرنده پايدار كند.

قلم‌هاي رنگي نيز قابليت عمل به عنوان هديه تبليغاتي با قابليت ديد بالا را دارند. اين عمدتا ناشي از عملكرد آنها است. از قلم‌هاي رنگي ممكن است در طيف گسترده‌اي از عملكردها استفاده شود، برخي از افراد از آنها براي برجسته كردن نكات مهم در يك جلسه بزرگ استفاده مي‌كند، يا يك دانش‌آموز از آنها براي بازبيني استفاده مي‌كند. بسياري از اين سناريوها، سطح بالايي از توجه را نسبت به نام برند شما دارند، به اين معني كه گروه‌هاي بزرگ ممكن است نام تجاري شما را ببينند و از خدمات و محصولات شما براي اهداف خود استفاده كنند.

هم چنين خودكار تبليغاتي و قلم‌هاي رنگي در ارتباط خود با زمان و خانواده، منحصر به فرد هستند. اگر چه خودكار و قلم‌هاي رنگي كه به شكل مختلف هستند ممكن است در ملاء عام به كار روند، اما مي‌توانند در اين زمينه كه دريافت كنندگان واقعا با آنها احساس آشنايي مي‌كنند، باعث شود از آنها استفاده كنند. مادري كه داراي فرزند است، تصوير آنها را با قلم‌هاي رنگي شما ترسيم مي‌كند، اغلب باعث خواهد شد يك ارتباط ناخودآگاه بين برند شما و لحظات خوب خانواده ايجاد كند، در نتيجه شهرت برند شما را به عنوان يك ارائه دهنده خدمات، محكم مي‌كند. اين به خصوص براي كسب و كارهاي خانواده محور قدرتمند عمل خواهد كرد.

نوشته شده توسط نيلوفر شهابي | ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |